פולקסווגן קאדי מקסי: למקסם את כל היתרונות

פולקסווגן קאדי מקסי מציע את כל היתרונות של הקאדי, יחד עם מידות מוגדלות שמרחיבות עוד יותר את טווח השימושים שלו. בסיס גלגלים מוארך, מרכב גדול יותר ונפח הטענה מוגדל הופכים אותו לשימושי וליעיל במיוחד. תוכלו לבחור בקאדי מקסי משלוח עם נפח הטענה עצום, בגרסה בעלת חמישה מושבים עם שפע של מקום למטען או בגרסה בעלת שבעה מושבים מרווחים – כל אלו עם מגוון יחידות הנעה ורמות גימור, ועם האיכות, הבטיחות והנוחות של קאדי דור IV. 

    Caddy Maxi

דגמים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
592
758
כושר גרירה עם בלמים
1,400
1,500
כושר גרירה ללא בלמים
730
750
מספר מושבים
+-
+-
2
7

כרטיס הביקור של העסק שלך

פולקסווגן קאדי מקסי הוא רכב עבודה שימושי, אבל העיצוב שלו משדר איכות מוקפדת.הממדים המוגדלים מקנים לו נוכחות, והקווים החדים, הגריל היוקרתי ויחידות התאורה הצרות מקרינים איכות. פולקסווגן קאדי מקסי הוא ההוכחה לכך ששימושיות ועמידות יכולים להשתלב באופן מושלם עם עיצוב מרשים.

פולקסווגן קאדי מקסי - כרטיס הביקור של העסק שלך

יחידות הנעה - דיזל

פולקסווגן קאדי מקסי מוצע עם מנוע TDI חסכוני ושופע מומנט בנפח 2.0 ליטרים עם 102 כוחות סוס. המנוע משודך לתיבת DSG כפולת מצמדים מתקדמת בעלת שישה או שבעה יחסי העברה שמספקת החלפות הילוכים מהירות וחלקות ותורמת ליעילות ולחסכון בצריכת הדלק.

יחידות הנעה - דיזל

גיר DSG

גיר ידני

סביבת נהג איכותית

פולקסווגן קאדי מקסי מוצע במגוון תצורות ומתאים למגוון רחב של שימושים, אבל לא משנה אילו משימות הוא צריך למלא, תמיד תהנו מסביבת הנהג הנוחה והאיכותית שלו. הנדסת אנוש מתקדמת יחד עם חומרים איכותיים ועיצוב נאה יהפכו כל נסיעה לחוייה, ושפע של אבזור ופתרונות אחסון שימושיים יעזרו לכם לנצל את זמן הנסיעה בצורה מיטבית.

פולקסווגן קאדי מקסי - סביבת נהג איכותית

בטיחות לנהג ולנוסעים

 

פולקסווגן קאדי מקסי החדש מצוייד במערכות בטיחות מתקדמות כדי להפוך כל נסיעה לבטוחה. כל דגמי פולקווגן קאדי מקסי מצויידים בכריות אוויר לנהג ולנוסע מלפנים, במערכות בקרת אחיזה TCS ויציבות ESP, במערכת עזר לבלימה HBA, במערכת סיוע לזינוק בעלייה Hill-Holder ובמערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים. רמת הגימור טרנדליין מצויידת בנוסף בכריות אויר צידיות ליושבים מלפנים, ודגם קאדי מקסי משלוח מצוייד גם בנעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL.

פולקסווגן קאדי מקסי - בטיחות לנהג ולנוסעים

ורסטילי במיוחד

המידות הנדיבות של פולקסווגן קאדי מקסי הופכות אותו לשימושי במיוחד ומתאימות אותו למגוון רחב של יישומים. הקאדי מקסי מושלם כרכב טכנאי או לבעלי מקצועות חופשיים עם שפע של מקום למטען ולנוסעים. נפח הטענה של 4,200 ליטרים הופך אותו לרכב הובלה יעיל בגרסת משלוח, ואילו ברמת גימור טרנדליין ניתן להסיע בו עד שישה נוסעים בנוסף לנהג בנוחות מרבית. פולקסווגן קאדי מקסי מותאם גם לבעלי צרכים מיוחדים, לנכה נוהג או מוסע.

פולקסווגן קאדי מקסי - ורסטילי במיוחד

מספר מושבים

פולקסווגן קאדי מקסי מוצע עם שניים, חמישה או שבעה מושבים. בגרסה בעלת שני מושבים ניתן להוביל מטען רב או להסב לנכה נוהג או מוסע עם שפע של מקום לכסא גלגלים. בגרסה בעלת חמישה מושבים נותרים עד 4,200 ליטרים של נפח אחסון, והגרסה בעלת שבעת המושבים מאפשרת הסעה של עד שישה נוסעים בנוחות.

מידות

פולקסווגן קאדי מקסי - מידות

פולקסווגן קאדי מקסי גדול מהקאדי ומציע בסיס גלגלים באורך 3.006 מטרים ואורך מרכב של 4.878 מטרים. ממדים אלו מקנים לו נפח הטענה גדול מאוד של עד 4,200 ליטרים או שבעה מושבים מרווחים לנהג ולנוסעים. הקאדי מקסי גבוה (1.831-1.836 מטרים) וכך גם גובה תא המטען שלו גבוה מזה של קאדי (1.233-1.259 מטרים).

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין