פולקסווגן קאדי: דור רביעי להצלחה.

המומחה הרב-תחומי של פולקסווגן למגוון משימות: קשוח ושימושי לעבודה, מאובזר ומפנק למשפחה. הדור החדש והרביעי של פולקסווגן קאדי מציג עיצוב מרשים, סביבת נהג איכותית ומאובזרת, ובעיקר וורסטיליות חסרת תחרות. עם מגוון רחב של יחידות הנעה ורמות גימור, תוכלו לבחור את הקאדי שמתאים לכם ביותר, החל בקאדי בייסיק ועד לקאדי טרנדליין המפואר או לרכב הפנאי הייחודי קאדי ביץ' – פולקסווגן קאדי מוכן לכל משימה.

1,226mm
גובה העמסה מקסימלי
1,136mm
רוחב העמסה מקסימלי
1,095mm
אורך העמסה מקסימלי
645kg
משקל העמסה מקסימלי
    Caddy

דגמים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
566
722
כושר גרירה עם בלמים
1,200
1,500
כושר גרירה ללא בלמים
670
750
מספר מושבים
+-
+-
5
7

עיצוב מלוטש

מי אמר שטנדרון צריך להיראות כמו רכב עבודה מחוספס? בפולקסווגן מאמינים שרכב העבודה שלכם צריך להקרין איכות, והדור הרביעי של פולקסוואגן קאדי מביא את הגישה הזו לכדי שלמות. הקווים החדים והדינמיים, הגריל היוקרתי ויחידות התאורה הצרות – אין עוד טנדרון עם עיצוב כה מתקדם, וכל זאת מבלי לגרוע מהשימושיות והעמידות.

עיצוב מלוטש

מגוון יחידות הנעה

פולקסווגן קאדי החדש מוצע עם מגוון רחב של יחידות הנעה חזקות וחסכוניות. תוכלו לבחור במנועי בנזין TSI מתקדמים עם 102 או 125 כוחות סוס או במנוע טורבו-דיזל TDI עוצמתי וחסכוני עם 102 כוחות סוס ומומנט אדיר של 25.5 קג"מ. מנועים אלו משודכים לתיבת הילוכים ידנית חמישה הילוכים או תיבת DSG כפולת-מצמדים מתקדמת עם שישה או שבעה יחסי העברה. 

מגוון יחידות הנעה

סביבת נהג איכותית

סביבת הנהג בפולקסווגן קאדי החדש תגרום לכם להרגיש מיד כמו בבית. שילוב של הנדסת אנוש מתקדמת, חומרים איכותיים ועיצוב נאה יהפכו כל נסיעה לחוייה, ועם שפע של אבזור ופתרונות אחסון שימושיים תוכלו לצאת וליהנות מהדרך.

מערכות בטיחות מתקדמות

מערכות בטיחות מתקדמות

פולקסווגן קאדי החדש מצוייד במגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות שהופכות את הנסיעה בו לבטוחה במיוחד. כל דגמי פולקסווגן קאדי מצויידים בכריות אוויר לנהג ולנוסעים, במערכות בקרת אחיזה TCS ויציבות ESP, במערכת סיוע לזינוק בעלייה Hill-Holder ובמערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים. כאופציה, מוצעות גם מערכות בטיחות מקוריות של פולקסווגן: נעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת FRONT ASSIST לניטור תנועה ובלימת חירום אוטונומית בתנועה עירונית, ומערכת REST ASSIST לניטור עירנות הנהג (ברמת גימור טרדנליין מותקנת מערכת מובילאיי כסטנדרט). חלק ממערכות אופציונליות אלו הן בלעדיות לפולקסווגן בפלח הטנדרונים.

פולקסווגן קאדי - כחולה

טכנולוגית Blue Motion

טכנולוגית Blue Motion

BlueMotion הוא השם שניתן על ידי פולקסווגן לשילוב של מרכיבים שונים שנועדו להפוך את המכוניות שלה לחסכוניות וליעילות יותר ולמזהמות פחות. לעיצוב האווירודינמי וליחידות ההנעה היעילות מצטרפים רכיבים נוספים שמטרתם להפחית את צריכת הדלק ופליטת המזהמים. מערכת START & STOP למשל מדוממת את המנוע כאשר הרכב נמצא במצב נייח ובכך תורמת להפחתת צריכת הדלק. בנוסף, פולקסווגן קאדי מצויד גם במערכת מחזור אנרגיה שמאחסנת את האנרגיה הנוצרת בעת בלימה או האטה ומשתמשת בה לטעינת המצבר.  

טכנולוגית Blue Motion

מידות

לפולקסווגן קאדי מידות נדיבות ההופכות אותו לשימושי וליעיל במיוחד עם בסיס גלגלים שמשתרע על פני 2.682 מטרים ואורך כולל של 4.408 מטרים. הוא גבוה (1.822 מטרים) ורחב (1.793 מטרים), ודלת צד עם מפתח רחב מקלה על הכניסה וההטענה.

מידות

מספר מושבים

רכב טכנאי שמשמש גם כרכב משפחתי, מגוון שילובים של הובלת ציוד וצות, כמונית רגילה או מונגשת או כרכב נכים לנכה נוהג או מוסע: פולקסווגן קאדי מוצע במגון תצורות עם פתרון לכל משימה. הקאדי מוצע עם חמישה מושבים שמותירים 918 ליטרים של חלל הטענה, או שבעה מושבים ועד 190 ליטרים של חלל הטענה.

בגרסאות המונגשות, הרצפה מונמכת ויש מקום מאחורי שורת המושבים האחורית לכסא גלגלים.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין