פולקסווגן קאדי טרנדליין: רב-תכליתי איכותי

לעבודה, למשפחה, לטכנאי או בעל עסק ואפילו להיסעים – פולקסווגן קאדי טרנדליין הוא הטנדרון הרב-תכליתי האיכותי והמתקדם של פולקסווגן. שילוב מרשים בין פרקטיות ועמידות לבין אבזור מפנק ועיצוב יוקרתי הופכים את הקאדי לבחירה הטבעית בפלח הטנדרונים. יש בו מקום לעד 7 נוסעים או ל-5 נוסעים ושפע של מטען, ויחד עם סביבת נהג איכותית, מאובזרת וארגונומית, יחידות הנעה יעילות ומפרט בטיחות מתקדם, הקאדי מוכן לכל משימה שתציבו בפניו.

1,226mm
גובה העמסה מקסימלי
1,136mm
רוחב העמסה מקסימלי
1,095mm
אורך העמסה מקסימלי
645kg
משקל העמסה מקסימלי
    Caddy

עיצוב מתקדם

טנדרון לא חייב להיראות כמו רכב עבודה פשוט ומחוספס, והקאדי טרנדליין מדגים זאת היטב עם עיצוב נאה ומתקדם. גריל קדמי עם פס כרום, תאורת יום ייעודית, בתי מראות וידיות בצבע המרכב ופנסי הלוגן קדמיים מקנים לו מראה עדכני ויוקרתי. להעצמה נוספת של המראה החיצוני ניתן לבחור כאופציה בפגושים בצבע הרכב ובחישוקי סגסוגת מקוריים.  

פולקסווגן קאדי - עיצוב

יחידות הנעה יעילות

יחידות הנעה יעילות

פולקסווגן קאדי מוצע עם מנוע בנזין TSI או עם מנוע דיזל TDI. מנוע הבנזין בנפח 1.4 ליטרים מספק 130 כוחות סוס, תגובות מהירות וביצועים זריזים במיוחד. למנוע הדיזל בעל 102 כוחות הסוס ומומנט גבוה של 25.48 קג"מ בטווח שבין 1,300-2,800 סל"ד. ניתן לבחור בתיבת הילוכים ידנית (בשילוב מנוע דיזל בלבד), או בתיבת הילוכים DSG כפולת מצמדים מתקדמת התורמת להפחתת צריכת הדלק (7 הילוכים בשילוב למנוע הבנזין או 6 הילוכים בשילוב עם מנוע הדיזל).

מערכות בטיחות מתקדמות

פולקסווגן קאדי טרנדליין מצוייד במפרט בטיחות מקיף כסטנדרט, ומאפשר בחירה גם במערכות בטיחות אופציונליות. חבילת הבטיחות שלו כוללת 6 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות ESP ואחיזה TCS, מערכת עזר לבלימה HBS, התראת עירנות נהג ומערכת מובילאיי 630. כאופציה, ניתן לבחור במערכת לניטור תנועה עירונית עם בלימת חירום אוטונומית ובמערכת אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה, או בחבילת בטיחות אקטיבית הכוללת מערכת לניטור תנועה עם בלימת חירום אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית.

פולקסווגן קאדי - מערכות בטיחות מתקדמות

אבזור עשיר לנהג ולנוסעים

סביבת הנהג בפולקסווגן קאדי איכותית, ארגונומית ומאובזרת. מושב הנהג מתכוונן לגובה עם משענת יד, בורר ההילוכים ובלם היד מצופי עור וכך גם ההגה הכולל מתגי שליטה על מערכת השמע. הקאדי מצוייד במערכת שמע מקורית Composition Media עם 6 רמקולים, מסך מגע איכותי בקוטר "6.33, ודיבורית BT. לרשות הנהג והנוסעים עומדים גם מחשב דרך, שקעי USB ו-12V, כיסוי מתקפל ונשלף לתא המטען, מחזיקי כוסות ומזגן אוויר מקורי.

מידות

לפולקסווגן קאדי טרנדליין מידות נדיבות שהופכות אותו לשימושי וליעיל במיוחד. מרחק הסרנים שלו הוא 2.682 מטרים ואורכו הכולל 4.408 מטרים. הוא גבוה (1.822 מטרים*) ורחב (1.793 מטרים), עם נפח העמסה מרשים של 750 ליטרים מאחורי שורת המושבים השנייה. שתי דלתות צד ודלת הרמה אחורית עם חלון מקלות על ההעמסה או על הכניסה והיציאה מהרכב.

* 1,792 מ"מ עם מנוע דיזל

פולקסווגן קאדי - מידות

מושבים

פולקסווגן קאדי וורסטילי במיוחד ויכול לשמש למגוון רחב של שימושים. ניתן לבחור בגרסת 5 מושבים עם נפח העמסה של 750 ליטרים מאחורי השורה השניה, או בגרסת 7 מושבים מרווחת.

גלריה

מפרט וגימורים

הדפסהורד כקובץ
התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
מידות ושרטוטים

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Caddy

6
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין