פולקסווגן קראוול T6.1: וורסטיליות, איכות ואמינות לאורך זמן

פולקסווגן קראוול מוכר כרכב היסעים איכותי ו-וורסטילי היכול להסיע עד 9 נוסעים כולל הנהג. הקראוול מתאים למגוון רחב של יישומים ויכול ולשמש כרכב משפחתי גדול, כמונית ספיישל או מונית נגישה, כרכב לנכה בתצורת ביטוח לאומי, כאוטובוס זעיר או כרכב סיור ותיור. השילוב בין עיצוב מרשים, אבזור עשיר, חבילת בטיחות מקיפה ויחידות הנעה חזקות ויעילות, הופך את הקראוול לרכב היסעים איכותי ולבסיס שתוכלו לבנות עליו לאורך זמן.

1,335mm
גובה תא נוסעים מקסימלי
1,627mm
רוחב תא נוסעים מקסימלי
2,938mm
אורך תא נוסעים מקסימלי
1,141kg
משקל העמסה מקסימלי

עיצוב יוקרתי

העיצוב האייקוני של פולקסווגן קראוול ממשיך להתעדכן, ודור 6.1 מרשים ויוקרתי למראה מתמיד. פגושים, בתי מראות וידיות בצבע הרכב תורמים למראה ההרמוני, וגריל קדמי עם 5 פסי כרום וחלונות אחוריים כהים* משלימים הופעה של רכב היסעים איכותי.

 

*בהתאם לגרסה ולרמת הגימור

פולקסווגן קראוול T6.1 - עיצוב יוקרתי

כוח ויעילות

פולקסווגן קראוול 6.1 מצוייד במנועי TDI מתקדמים בנפח שני ליטרים עם הספק של 110, 150 או 199 כוחות סוס. מנוע ה-110 כוחות סוס משודך לתיבת הילוכים ידנית עם 5 יחסי העברה, ואילו המנועים החזקים יותר לתיבת DSG מתקדמת כפולת מצמדים בעלת 7 יחסי העברה. לצד הביצועים המרשימים, פולקסווגן קראוול 6.1 מציע גם צריכת דלק נמוכה, הודות ליחידת ההנעה היעילה ולטכנולוגיית BlueMotion המשלבת מרכיבים שונים על מנת להפחית את צריכת הדלק ואת פליטת המזהמים. טכנולוגיה זו כוללת בין השאר מערכת START & STOP סטנדרטית המכבה את המנוע בשעה שהרכב במצב נייח וחוסכת בצריכת הדלק ובפליטת מזהמים.

בדיוק לצרכים שלכם

בין אם אתם זקוקים לרכב משפחתי גדול, למונית רגילה או נגישה, לרכב עבור נכה, לאוטובוס זעיר או לרכב סיור ותיור איכותי, תוכלו לבחור בפולקסווגן קראוול 6.1 שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. הקראוול מוצע, עם שני מרחקי סרנים (3.000 או 3.400 מטרים) ושני אורכי מרכב (4.904 או 5.304 מטרים), מנוע בשלוש רמות הספק ושתי תיבות הילוכים.

בטיחות מושלמת לנהג ולנוסעים

פולקסווגן קראוול 6.1 הוא רכב היסעים, ועל מנת לשמור על הנוסעים ולהקל על עבודת הנהיגה הוא מצויד בחבילת בטיחות מקיפה הכוללת מגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ומערכות סיוע לנהג. הקראוול 6.1 מציע שתי חבילות בטיחות הכוללות מערכת בקרת שיוט אדפטיבית ACC, מערכת FRONT ASSIST אקטיבית למניעת תאונות חזית, מערכת Rear Traffic Assist לזיהוי תנועה חוצה מאחור ומערכת אקטיבית לשמירה על נתיב הנסיעה – חבילות אלו מהוות חלק מהסטנדרט בחלק מרמות הגימור, ואילו באחרות ניתן להוסיפן*. לצד מערכות מתקדמות אלו, מצוייד הקראוול 6.1 גם בעד-6 כריות אוויר*, במערכות בקרת אחיזה TCS ויציבות ESP, במערכת סיוע לזינוק בעלייה Hill-Holder, במערכת עזר לבלימה HBA, במערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים, בפנסי הלוגן ופנסי ערפל מתכווננים ובנעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL שתורמת לשיפור האחיזה ולרמת בטיחות גבוהה יותר. למפרט בטיחות מרשים ומקיף זה מצטרפות מצלמת נסיעה לאחור ומערכת חיישני חניה קדמיים ואחוריים – גם הן כסטנדרט בחלק מהדגמים או כתוספת*.

 

* בהתאם לגרסה ולרמת הגימור

פולקסווגן קראוול T6.1 - בטיחות מושלמת לנהג ולנוסעים

אבזור נוחות עשיר

פולקסווגן קראוול 6.1 מצוייד בחבילת אבזור עשירה שנועדה להפוך כל נסיעה לחווייה של נוחות ונינוחות עבור הנהג והנוסעים. מושבי הנהג והנוסע מתכווננים לגובה וכוללים משענת יד. הנוסעים מאחור יהנו משתי דלתות צד (עם אופציה לדלתות חשמליות) ומחלונות כהים*. סביבת הנהג  כוללת מערכת שמע מקורית Composition Color עם מסך "6.5 צבעוני הכוללת גם דיבורית BT ומערכת App Connect לשיקוף קל של הטלפון הנייד. מערכת בקרת אקלים Climatronic מפוצלת ל-3 אזורים מבטיחה אקלים מיטבי בתא הנוסעים. ליישומי מונית ספיישל או סיור ותיור ניתן לבחור בחבילת LUXURY הכוללת ריפודי עור, מושבים קדמיים חשמליים עם חימום, פנסי LED ודלת תא מטען חשמלית.

* פרט לדגם עם מנוע 110 כ"ס

מידות

פולקסווגן קראוול 6.1 - מידות

פולקסווגן קראוול 6.1 מוצע עם שני מרחקי סרנים (3.000 או 3.400 מטרים) ושני אורכי מרכב (4.904 מטרים או 5.304 מטרים). בכל הגרסאות יש מרחב נדיב למטען בנוסף לנוסעים – אורך תא המטען מאחורי שורת המושבים השלישית עומד על 739 מ"מ בגרסה הקצרה או 1,118 מ"מ בגרסה הארוכה. נפח תא הנוסעים הכולל מאחורי שורת המושבים הקדמית עומד על 4,300 ליטרים בגרסה בעלת מרחק הסרנים הקצר, או 5,000 ליטרים בגרסה עם מרחק הסרנים הארוך.

 

 

 

מושבים

פולקסווגן קראוול 6.1 מוצע בתצורת מונית עם 7 מושבים כולל מושב הנהג, בתצורת 8 מושבים לסיור ותיור או בתצורת 9 מושבים כאוטובוס זעיר. חלל הנוסעים הוורסטילי ניתן להתאמה עם מגוון סידורי מושבים, והקראוול מתאים לשימוש גם כמונית נגישה או כרכב לנכה עם מושב אחד ליד הנהג – בתצורת ביטוח לאומי עבור מוגבלי ניידות יש גם אופציה למושב כפול ליד הנהג.

גלריה

מפרט וגימורים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה עם בלמים
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
מידות ושרטוטים

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Caravelle 6.1

2
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

    Caravelle 6.1
לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין