מותאם לשימושים
רכבי נכים

פולקסווגן קראוול: הרכב האיכותי ביותר עבור נכה נוהג

פולקסווגן קראוול הוא אחד הדגמים הפופולריים ביותר עבור מוגבלי ניידות, ולא בכדי. זהו רכב איכותי במיוחד, מרווח ובעל סביבת נהג ארגונומית ויחידות הנעה יעילות וחזקות. האיכות הגבוהה של פולקסווגן וחבילת האבזור הייעודית מבטיחים נהיגה חסרת מאמץ לאורך זמן, ומגוון רחב של אופציות מאפשר התאמה אישית מושלמת לצרכים שלכם.

1,335mm
גובה תא מטען מקסימלי
1,627mm
רוחב תא מטען מקסימלי
2,938mm
אורך תא מטען מקסימלי
1,141kg
משקל העמסה

עיצוב יוקרתי

פולקסווגן קראוול מרשים עם עיצוב יוקרתי ומתקדם. לצללית האייקונית שלו מצטרפים גריל קדמי עם שלושה פסי כרום, חישוקי סגסוגת, פגושים בצבע הרכב, חלונות כהים*, פנסי הלוגן ומראות וידיות בצבע הרכב, שמשלימים הופעה מרשימה.

* סטנדרט בדגמי 150 כ"ס

פולקסווגן קראוול - עיצוב יוקרתי

יחידות הנעה יעילות וחזקות

פולקסווגן קראוול מוצע עם מנועי TDI מתקדמים בנפח שני ליטרים ובשתי רמות הספק: 102 כוחות סוס ו-25.5 קג"מ של מומנט, או 150 כוחות סוס ומומנט חזק של 34.7 קג"מ. בשתי רמות ההספק, המומנט מתקבל בסל"ד נמוך לטובת זמינות כוח טובה, ובשידוך לתיבה ידנית 5 הילוכים (דגם 102 כ"ס) או תיבת DSG מתקדמת עם 7 יחסי העברה, מתקבלים ביצועים זריזים לצד צריכת דלק נמוכה.

מערכות בטיחות מתקדמות

 

חבילת הבטיחות הסטנדרטית של פולקסווגן קראוול כוללת 2 כריות אוויר, ניטור לחץ אוויר בצמיגים, מערכת התראת עייפות נהג, תאורת יום ייעודית ומערכת מובילאיי 630 עם ניטור מרחק מלפנים, בקרת סטייה מנתיב, זיהוי תמרורים והתראת התנגשות בהולך רגל או רוכב אופניים.

פולקסווגן קראוול - מערכות בטיחות מתקדמות

סביבת נהג מאובזרת

סביבת הנהג בפולקסווגן קראוול תוכננה לנהיגה חסרת מאמץ עם הנדסת אנוש מעולה, חומרים איכותיים ושפע של אבזור: מערכת שמע מקורית עם דיבורית BT, הגה מצופה עור עם שליטה על מערכת השמע*, מושבים מתכווננים לגובה עם משענות יד UשקעיUSB  ו-12V.

* בדגמי 150 כ"ס

מגוון אופציות להתאמה אישית

להתאמה אישית של פולקסווגן קראוול ניתן לבחור במגוון אופציות: מושב כפול ליד הנהג, 4/6 כריות אוויר*, דלת הזזה נוספת בצד שמאל, חלון שמש חשמלי, ריפודי עור ו-ווילונות הצללה.  

 * 4 כריות סטנדרט בדגם קומפורטליין 150 כ"ס ארוך  

מידות

פולקסווגן קראוול - מידות

פולקסווגן קראוול מוצע עם שני מרחקי סרנים (3.000 או 3.400 מטרים) ושני אורכי מרכב (4.904 מטרים או 5.304 מטרים). תא המטען הרחב (1,627 מ"מ) מציע נפח העמסה גדול של 4,300 ליטרים בגרסה הקצרה או 5,000 ליטרים בגרסה הארוכה. דלת הצד הרחבה באורך של יותר ממטר, מקלה על ההעמסה.

 

 

מושבים

פולקסווגן קראוול לנכה נוהג מגיע כסטנדרט עם שני מושבים מתכווננים לגובה ובעלי משענות יד. כאופציה, ניתן לבחור במושב כפול ליד הנהג.

גלריה

מפרט וגימורים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
1,039
1,141
כושר גרירה עם בלמים
2,200
2,500
כושר גרירה ללא בלמים
750
750
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
שרטוטי מידות

 

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Caravelle

2
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

    Caravelle

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין