פולקסווגן קראוול קומפורטליין: רכב ההיסעים האולטימטיבי

פולקסווגן קראוול הוא רכב היסעים איכותי ומתקדם ביותר עם יחידת הנעה חזקה ויעילה, מערכות בטיחות מתקדמות ושפע של אבזור. כרכב משפחתי גדול, מונית ספיישל או מונית נגישה, אוטובוס זעיר עם מקום לנהג ושמונה נוסעים או כרכב סיור ותיור, פולקסווגן קראוול יקח אתכם אל היעד בנוחות וביעילות ועם העמידות והאמינות של פולקסווגן תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן.

1,335mm
גובה תא מטען מקסימלי
1,627mm
רוחב תא מטען מקסימלי
2,938mm
אורך תא מטען מקסימלי
1,141kg
משקל העמסה

עיצוב שמשדר איכות

לדור השישי של הקראוול עיצוב יוקרתי ומרשים עם יחידות תאורה צרות ומתקדמות, חישוקי סגסוגת וגריל עם עיטור כרום. חלונות כהים מאחור, מראות, ידיות ופגושים בצבע הרכב, פסי אורך שחורים מקוריים ופנסי ערפל מעצימים עוד יותר את העיצוב המרשים.

פולקסווגן קראוול קומפורטליין

העוצמה והטכנולוגיה של פולקסווגן

פולקסווגן קראוול מוצע עם מנוע TDI מתקדם בנפח שני ליטרים עם הספק של 102 עד 198 כוחות סוס. המנוע משודך לתיבת הילוכים ידנית עם שישה יחסי העברה או לתיבת DSG כפולת-מצמדים עם שבעה יחסי העברה. לצד ביצועים מרשימים, לקראוול צריכת דלק נמוכה הודות ליחידת ההנעה היעילה ולטכנולוגיית BlueMotion המשלבת מרכיבים שונים על מנת להפחית את צריכת הדלק ואת פליטת המזהמים. טכנולוגיה זו כוללת בין השאר מערכת START & STOP סטנדרטית המכבה את המנוע בשעה שהרכב במצב נייח.

מפרט בהתאמה אישית

פולקסווגן קראוול מוצע עם שני מרחקי סרנים (3.000 או 3.400 מטרים), מנוע בשתי רמות הספק ושתי תיבות הילוכים. כך, תוכלו להתאים את הקראוול בדיוק לצרכים שלכם ולמשימות העומדות בפניכם.

 

מערכות בטיחות מתקדמות

 

ברכב המיועד להיסעים יש חשיבות עליונה לבטיחות, ופולקסווגן קראוול מצוייד במגוון מערכות בטיחות מתקדמות. מפרט הבטיחות הסטנדרטי שלו כולל בין השאר ארבע כריות אוויר, מערכות בקרת אחיזה TCS ויציבות ESP, מערכת סיוע לזנוק בעלייה Hill-Holder, מערכת עזר לבלימה HBA, מערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים, פנסי הלוגן ופנסי ערפל מתכווננים ונעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL שתורמת לשיפור האחיזה ולרמת בטיחות גבוהה יותר. כאופציה, ניתן לבחור בחבילת בטיחות הכוללת בין השאר בקרת שיוט אדפטיבית ACC, ומערכת FRONT ASSIST אקטיבית.

מערכות בטיחות מתקדמות

אבזור עשיר, מותאם להיסעים

פולקסווגן קראוול מגיע ברמת אבזור עשירה עם התאמה להיסעים. חבילת האבזור הסטנדרטי כוללת בין השאר מושבי נהג ונוסע מתכווננים לגובה, מערכת שמע מקורית COMPOSITION COLOR עם מסך מגע 5 אינץ' או COMPOSITION MEDIA עם מסך מגע 6.3 אינץ', קונסולה מרכזית עם משענת יד, דלת הרמה אחורית עם חלון, שקעי AUX  ו-USB, ומזגן מקורי. בנוסף, הקראוול מוצע עם פריטי אבזור חשובים במיוחד לרכב היסעים כמו תאי אחסון מתחת למושבים הקדמיים, שתי דלתות הזזה, וחלונות הזזה נפתחים, כהים ומבודדי חום מאחור. כאופציה, ניתן להזמין מערכת כריזה מקורית ופתיחה חשמלית לדלתות הצד.

מידות

מידות

פולקסווגן קראוול מוצע עם שני מרחקי סרנים (3.000 או 3.400 מטרים) ושני אורכי מרכב (4.904 מטרים או 5.304 מטרים). בכל הגרסאות יש שפע של מקום למטען בנוסף לנוסעים – אורך תא המטען מאחורי שורת המושבים השלישית עומד על 1.600 מטרים בגרסה הקצרה ו-1.967 מטרים בגרסה הארוכה. נפח תא הנוסעים והמטען הכולל נע בין 4.3 עד ל-6.7 מטר מעוקב.

 

 

 

מושבים

פולקסווגן קראוול מיועד להסעה של עד שמונה נוסעים ונהג בשלוש או ארבע שורות מושבים. חלל הנוסעים וורסטילי מאוד וניתן להתאמה עם מגוון רחב של סידורי מושבים. הקראוול מותאם גם לנכה נוהג עם שורת מושבים אחת ומושב רגיל או כפול ליד הנהג, או לשימוש כמונית נגישה עם מושב אחד ליד הנהג.

גלריה

מפרט וגימורים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה עם בלמים
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
שרטוטי מידות

 

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Caravelle

2
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

    Caravelle

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין