פולקסווגן מולטיוואן 6.1: רף האיכות עולה שוב

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 הוא רכב היסעים איכותי ומהודר, עם יחידות הנעה חזקות ויעילות ושפע של אבזור ומרחב. המולטיוואן מתאים לשימוש פרטי כרכב משפחתי גדול ומפואר, כרכב הסעות או לפלח הסיור ותיור כמוביל הנוסעים האולטימטיבי עם איכות גבוהה שנשמרת לאורך זמן. ניתן לבחור בגרסה קצרה או ארוכה, במנועי TDI עם הספק של 150 או 199 כוחות סוס ומבין שתי רמות גימור מפוארות: קומפורטליין (עם אפשרות לחבילת קומפורטליין פלוס), או הייליין. פולקסווגן השיקה את המולטיוואן בשנת 1985 כגרסת ההיסעים המפוארת ביותר של סדרת T, ומאז ועד גרסת 6.1 החדשה של היום, דגם זה קובע את רף האיכות בפלח זה ומעלה אותו בכל פעם מחדש.

    Multivan 6.1

דגמים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
937
987
כושר גרירה עם בלמים
2,500
2,500
כושר גרירה ללא בלמים
750
750
מספר מושבים
+-
+-
7
7

הרבה יותר ממוביל נוסעים

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 הוא הרבה יותר ממוביל נוסעים, הודות לחלל הוורסטילי שלו שמאפשר התאמה למגוון רחב של שימושים. השולחן שבמרכז תא הנוסעים* יכול לשמש כמשטח לעבודה או לאכילה, וניתן גם לקפלו ולאחסנו בין שני המושבים בשורה השנייה. מערכת המסילות ברצפת הרכב מאפשרת הזזה של המושבים וסידורם לפי הצורך, מזגן אחורי מקורי מבטיח אקלים מיטבי בחלל הנוסעים, וחלונות אחוריים כהים ומבודדי חום עם הצללה מבטיחים פרטיות מושלמת. ברמת גימור הייליין, מושבי השורה השנייה ניתנים לסיבוב, כך שניתן לערוך במולטיוואן גם ישיבות עסקים On the go.

*בשילוב חבילת קומפורטליין פלוס או ברמת גימור הייליין

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 - הרבה יותר ממוביל נוסעים

תוכנן לנהיגה חסרת מאמץ

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 תוכנן לנוחות מקסימלית בנסיעות ארוכות, עם סביבת נהג ותא נוסעים משודרגים ומאובזרים. סביבת הנהג במולטיוואן 6.1 מאופיינת בהנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר ובחומרים איכותיים ועמידים, והיא גדושה בפריטי אבזור לטובת נהיגה חסרת מאמץ לאורך זמן. המושבים הקדמיים מתכווננים לגובה ומצויידים במשענות יד מקוריות, בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים מגיעה כסטנדרט וכך גם 2 דלתות צד רחבות לכניסה ויציאה נוחות. לרשות הנהג עומדות מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מחשב דרך, דיבורית BT מקורית, שקעי USB והגה מצופה עור עם שליטה על מערכת השמע. חבילת האבזור קומפורטליין פלוס ורמת גימור הייליין משדרגות אפילו עוד יותר את חוויית הנהיגה, עם לוח המחוונים הדיגיטלי Digital Cockpit, שולחן במרכז תא הנוסעים, ריפודי עור NAPPA, חימום למושבים הקדמיים ומערכת שמע משודרגת עם מסך "8.

מנועי TDI חזקים, נקיים וחסכוניים

מנועי TDI חזקים, נקיים וחסכוניים

המולטיוואן מצוייד במנועי TDI מתקדמים, חזקים ויעילים בנפח 2.0 ליטרים עם הספק של 150 או 199 כוחות סוס ומומנט של 34.6 או 45.8 קג"מ בהתאמה. המנועים משודכים לתיבת DSG כפולת-מצמדים בעלת שבעה יחסי העברה, וכל גרסאות המולטיוואן מצוידות בחבילת BlueMotion Technology לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים הכוללת מערכת Start&Stop לכיבוי המנוע כשהרכב במצב נייח – התוצאה היא ביצועים מעולים וחסרי מאמץ לצד צריכת דלק נמוכה.

רכב היסעים ששומר עליכם

מולטיוואן 6.1 מצויד בחבילת בטיחות מקיפה הכוללת מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות. מפרט הבטיחות שלו כולל בין השאר מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת לניטור המרחק מלפנים עם בלימה אוטונומית, מערכת לזיהוי כלי רכב בשטחים מתים ומערכת שמירה אקטיבית על נתיב הנסיעה הכוללת גם זיהוי תנועה חוצה מאחור. בנוסף לאלו, כוללת חבילת הבטיחות גם 4 כריות אוויר (6 ברמת גימור הייליין), מערכות בקרת יציבות ESP ובקרת אחיזה TCS, סיוע לזינוק בעלייה, נעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL, מערכת עזר לבלימה HBA, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ומערכת להתראת עייפות נהג. על מנת להקל על החניה ולהפוך גם אותה לבטוחה יותר, מולטיוואן 6.1 כולל גם מצלמת נסיעה לאחור, חיישינ חניה מלפנים ומאחור ומערכת לחניה אוטומטית*. מפרט בטיחות מקיף זה מגיע כבר ברמת גימור קומפורטליין, והופך את המולטיוואן לרכב ההיסעים/סיור ותיור הבטוח ביותר שיש עם שלל מערכות בטיחות מקוריות כסטנדרט.

* ברמת גימור הייליין

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 - רכב היסעים ששומר עליכם

אלוהי הפרטים הקטנים

ההקפדה על הפרטים הקטנים ועל האיכות המסורתית של פולקסווגן הם אלו שעושים את ההבדל והופכים את המולטיוואן לרכב היסעים כה נוח ומרשים. מערכת השמע Compoistion Colour למשל כוללת 6 רמקולים ומסך מגע בקוטר "6.5. המערכת כוללת את פונקציית App Connect לצימוד של הטלפון הנייד, ובכך מאפשרת קישוריות קלה ומהירה בכל מקום ובכל עת – חבילת אבזור קומפורטליין פלוס ורמת גימור הייליין מצויידות במערכת Discover Media משודרגת עם מסך "8.

הרושם היוקרתי שמותיר פולקסווגן מולטיוואן מושג באמצעות עיצוב מוקפד הכולל גריל קדמי עם 5 פסי כרום ופגושים, בתי מראות וידיות בצבע הרכב. יחידות תאורה בטכנולוגיית LED מעצימות עוד יותר את הרושם היוקרתי ברמת גימור הייליין. כל הדגמים מצויידים בחישוקי סגסוגת מעוצבים, וניתן להזמין את המולטיוואן בצביעה הדו-גוונית הקלאסית כאופציה.

מולטיוואן 6.1 גדוש בפרטים קטנים שהופכים את הנסיעה בו לחווייה נינוחה ונעימה – מערכת בקרת האקלים מפוצלת לשני אזורים, קוטר סבוב של 11.9 מטרים בלבד* מקל על התמרון בעיר, הדלתות החשמליות מצויידות במנגנון בטיחות וניתן להזיז את המושבים והשולחן** ולסדרם לפי הצורך. אפילו יציאות המיזוג מוקמו כך שאוויר קר לא ינשב על צוואר הנוסעים ומיקום חלקי יחידת ההנעה מתחת לתא הנוסעים תוכנן על מנת להבטיח נסיעה שקטה במיוחד.

 

* בגרסה הקצרה
**בשילוב חבילת קומפורטליין פלוס או ברמת גימור הייליין

מידות

פולקסווגן מולטיוואן מוצע ברמת גימור הייליין בגרסה קצרה (בסיס גלגלים של 3.000 מטרים ואורך כולל של 4.904 מטרים), או ברמת גימור קומפורטליין בגרסה ארוכה (בסיס גלגלים 3.400 מטרים ואורך כולל של 5.304 מטרים). לגרסה הקצרה כושר תמרון מצוין עם קוטר סיבוב של 11.9 מטרים בלבד ונפח הטענה מאחורי שורת המושבים הראשונה של 4.3 קוב. בגרסה הארוכה קוטר הסיבוב הוא 13.2 מטרים ומאחורי שורת המושבים הראשונה יש 5 קוב של נפח הטענה. ממד הרוחב (1.904 מטרים) זהה בשתי הגרסאות, והגרסה הארוכה גבוהה ב-40 מ"מ יותר מזו הקצרה (1.990 מטרים לעומת 1.950 מטרים). 

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 - מידות

מושבים

פולקסווגן מולטיוואן 6.1 מוצע עם שבעה מושבים כולל מושב הנהג – שני מושבים מלפנים, שני מושבים בשורה השניה ושלושה מושבים בשורה השלישית. סידור מושבים זה מאפשר כניסה ויציאה קלות לתא הנוסעים (עם שתי דלתות צד כסטנדרט), וניתן לסדר את חלל תא הנוסעים הכולל שולחן במרכזו* בהתאם לצורך באמצעות מערכת מסילות ברצפת הרכב.

*בשילוב חבילת קומפורטליין פלוס או ברמת גימור הייליין

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין