פולקסווגן מולטיוואן קומפורטליין 6.1

פולקסווגן מולטיוואן קומפורטליין 6.1 הוא רכב ההיסעים המפואר של פולקסווגן למשפחה , להסעות או כרכב סיור ותיור. למולטיוואן קומפורטליין 6.1 עיצוב יוקרתי, יחידת הנעה חזקה ויעילה, תא נוסעים וורסטילי ושימושי ורמות גבוהות במיוחד של בטיחות ושל אבזור. המרחב הנדיב, האיכות הגבוהה והעמידות של פולקסווגן, הביצועים המרשימים והאמינות גבוהה, הופכים את המולטיוואן קומפורטליין לבחירה הטבעית עבור מי שרוצה להסיע עד שישה נוסעים בנוסף לנהג בנוחות חסרת מאמץ לאורך זמן.

1,332mm
גובה העמסה מקסימלי
1,627mm
רוחב העמסה מקסימלי
2,932mm
אורך העמסה מקסימלי
940kg
משקל העמסה מקסימלי
    Multivan 6.1

בטיחות וטכנולוגיה

בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית

בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית

מצלמת נסיעה לאחור - פולקסווגן מולטיוואן

מצלמת נסיעה לאחור מקורית

מערכת START&STOP לחסכון בצריכת הדלק

מערכת Start & Stop לחסכון בצריכת הדלק

זיהוי כלי רכב בשטחים מתים

זיהוי כלי רכב בשטחים מתים

מפרט בטיחות מקיף

מפרט בטיחות מקיף

פולקסווגן מולטיוואן קומפורטליין 6.1 מצוייד בחבילת בטיחות מקיפה הכוללת מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות: ניטור מרחק מלפנים עם בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית וזיהוי כלי רכב בשטחים מתים ותנועה חוצה מאחור. בנוסף לאלו, מפרט הבטיחות המקיף של המולטיוואן כולל גם 4 כריות אויר, מערכת בקרת אחיזה TCS, בקרת יציבות ESP, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, נעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL, מערכת עזר לבלימה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים, מערכת התראת עייפות נהג, תאורת יום, פנסי ערפל מתכווננים בפניות, מצלמת נסיעה לאחור ודיבורית BT מקורית. לטובת חניה בטוחה יותר, המולטיוואן קומפורטליין מצויד גם בחיישני חנהי קדמיים ואחוריים ובמצלמת נסיעה לאחור. מפרט מקיף זה – כולו כסטנדרט – הופך את המולטיוואן לרכב ההיסעים הבטוח ביותר שיש.  

נוחות מקסימלית לנהג ולשישה נוסעים

תא הנוסעים של פולקסווגן מולטיוואן קומפורטליין וורסטילי ושימושי במיוחד. המושבים מסודרים בתצורת 2-2-3 עם חלל נדיב בחלק האחורי, מאחורי שורת המושבים הראשונה יש נפח הטענה של 5 קוב. מושבי השורה השנייה מותקנים על מסילות וניתן להזיז אותם בהתאם לצורך ולסדר את חלל תא הנוסעים בצורות שונות. המולטיוואן קומפורטליין 6.1 מצויד במערכת בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים, בשתי דלתות צד כסטנדרט ובווילונות הצללה לשורות המושבים האחוריות.

נוחות מקסימלית לנהג ולשישה נוסעים

אביזרי נוחות

פולקסווגן מולטיוואן קומפורטליין 6.1 תוכנן לנהיגה חסרת מאמץ לאורך זמן עם תנוחת נהיגה גבוהה ושלטת. הנדסת האנוש בסביבת הנהג מוקפדת, ואיכות החומרים וההרכבה הן ברמה הגבוהה ביותר, כזו שתישמר לאורך שנים ארוכות וקילומטרים רבים. סביבת הנהג מאובזרת בכל מה שצריך כדי לנהוג שעות ארוכות מבלי להתאמץ ולהתעייף: מושב נהג מתכוונן לגובה עם משענת-יד, מערכת Composition Colour עם 6 רמקולים, מסך מגע בקוטר "6.5 ואפשרות לצימוד הטלפון הנייד, דיבורית BT, הגה מצופה עור עם שליטה על מערכת השמע, בורר הילוכים ובלם-יד בציפוי עור, שקעי USB ומחזיקי כוסות.

חבילת קומפורטליין פלוס משדרגת את המולטיוואן ומעצימה עוד יותר את היוקרתיות והנוחות שלו עם ריפודי עור NAPPA וחימום למושבים הקדמיים, פתיחה חשמלית לדלתות הצד ולדלת האחורית, פנסי LED מלפנים ומאחור, מערכת שמע משודרגת עם מסך "8, לוח מחוונים דיגיטלי Digital Cockpit, שולחן במרכז תא הנוסעים* וחבילת כרום חיצונית.

*בשילוב חבילת קומפורטליין פלוס

מערכת Composition Colour עם App Connect לצימוד הטלפון הנייד

מערכת Composition Colour עם App Connect לצימוד הטלפון הנייד

בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים Climatronic

בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים Climatronic

שולחן במרכז תא הנוסעים

שולחן במרכז תא הנוסעים

(בגרסת קומפורטליין פלוס)

גלריה

מפרט וגימורים

הדפס
התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה עם בלמים
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
מידות ושרטוטים

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Multivan Comfortline 6.1

4
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין