פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1

פולקסווגן מולטיוואן הייליין מציע רמות גבוהות במיוחד של ביצועים, של בטיחות, של נוחות ושל אבזור. זהו רכב ההיסעים המפואר ביותר במשפחת הפולקסווגן מולטיוואן, עם מראה יוקרתי ואבזור עשיר שמתאים למשפחה או לפלח הסיור והתיור. המולטיוואן הייליין מאפשר הסעה של נהג ושישה נוסעים בנוחות מרבית. עם תא נוסעים מרווח ושימושי הכולל מערכת מסילות ברצפת הרכב שמאפשרת הזזה של השולחן ושל מושבי השורה השנייה בהתאם לצורך. יחד עם יחידות ההנעה החזקות והיעילות, האיכות והאמינות של פולקסווגן, חבילת הבטיחות המקיפה והאבזור העשיר, פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 הוא רכב היסעים איכותי, נוח ואמין שישרת אתכם לאורך שנים ארוכות.

 

1,320mm
גובה העמסה מקסימלי
1,691mm
רוחב העמסה מקסימלי
2,532mm
אורך העמסה מקסימלי
987kg
משקל העמסה מקסימלי

בטיחות וטכנולוגיה

פולקסווגן מולטיוואן - בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית

בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית

פולקסווגן מולטיוואן - מצלמת נסיעה לאחור מקורית

מצלמת נסיעה לאחור מקורית

פולקסווגן מולטיוואן - מערכת Start & Stop לחסכון בצריכת הדלק

מערכת START&STOP לחסכון בצריכת הדלק

פולקסווגן מולטיוואן - זיהוי כלי רכב בשטחים מתים

זיהוי כלי רכב בשטחים מתים

יחידות הנעה חזקות ויעילות

יחידות הנעה חזקות ויעילות

פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 מוצע עם מנוע TDI חזק ויעיל בנפח שני ליטרים בשתי רמות הספק:  150 כוחות סוס ומומנט של 34.7 קג"מ, או 199 כוחות סוס ומומנט גבוה של 45.8 קג"מ. המנוע בעל זמינות הכוח המעולה משודך  לתיבת הילוכים דו-מצמדית DSG מתקדמת, ויחידת ההנעה הזו מספקת ביצועים מצוינים לצד צריכת דלק נמוכה. במולטיוואן הייליין 6.1 מותקנת חבילת BlueMotion Technology התורמת לחסכון בצריכת הדלק ובפליטת המזהמים, וכוללת מערכת START&STOP לדימום המנוע בשעה שהרכב נייח. 

מפרט בטיחות מקיף

מפרט בטיחות פולקסווגן מולטיואן

לפולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 חבילת בטיחות מקיפה הכוללת מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות: ניטור מרחק מלפנים עם בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, וזיהוי כלי רכב בשטחים מתים ותנועה חוצה מאחור. מפרט הבטיחות המקיף שלו כולל בנוסף גם 6 כריות אויר, מערכת בקרת אחיזה TCS, בקרת יציבות ESP, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, נעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL, מערכת עזר לבלימה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים, מערכת התראת עייפות נהג, תאורת יום ופנסי ערפל מתכווננים בפניות. על מנת להקל על החניה ולהפוך גם אותה לבטוחה יותר, מולטיוואן הייליין מצוייד גם בחיישני חניה קדמיים ואחוריים, במצלמת נסיעה לאחור ובמערכת לחניה אוטומטית. מפרט בטיחות זה הוא המקיף ביותר שיש בפלח רכבי ההיסעים, כזה שיאפשר לכם לנהוג במולטיוואן הייליין בבטחון מלא ובשקט נפשי מתוך ידיעה שאתם וכל שאר הנוסעים מוגנים ברמה הגבוהה ביותר.  

תכנון חכם לנוחות מקסימלית

פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 מספק נוחות מקסימלית לנהג ולשישה נוסעים, עם תא נוסעים בעל סידור מושבים בתצורת 2-2-3. שני המושבים בשורה השנייה ניתנים להזזה על גבי מסילות, ואת השולחן המרכזי ניתן לקפל ולאחסן במידת הצורך. שני המושבים הקדמיים מחוממים, מתכווננים לגובה ומצוידים במשענות-יד, מאחוריהם יש נפח הטענה נדיב של 4.3 קוב. המולטיוואן הייליין מצויד כסטנדרט במערכת בקרת אקלים מפוצלת ל-2 אזורים ובשתי דלתות צד ודלת אחורית חשמליות. החלונות האחוריים מבודדי חום וכהים, לטובת תחושת הפרטיות. הדגש על הנוחות והשימושיות ושימת הלב לפרטים הקטנים במולטיוואן הייליין מתבטאת גם באלמנטים ייחודיים כמו מנגנון בטיחות לדלתות החשמליות, ביציאות מיזוג שמוקמו כך שאוויר קר לא ינשב על צוואר הנוסעים ובמיקום חלקי יחידת ההנעה מתחת לתא הנוסעים שתוכנן כך שהנסיעה תהיה שקטה במיוחד. 

פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 - תכנון חכם לנוחות מקסימלית
    Multivan 6.1

חבילת אבזור מקיפה

חבילת האבזור של פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 מפנקת במיוחד וכוללת בין השאר לוח מחוונים דיגיטלי Digital Cockpit, מערכת Discover Media עם 6 רמקולים, מסך בקוטר "8, דיבורית BT ו-App Connect לשיקוף הטלפון הנייד. ההגה מצופה העור כולל כפתורי שליטה על מערכת השמע, בורר הילוכים ובלם-יד מצופי עור גם הם, יש 2 שקעי USB, ריפודי עור NAPPA יוקרתיים, מחשב דרך ומערכת בקרת אקלים מפוצלת ל-3 אזורים Climatronic. האבזור החיצוני הסטנדרטי מדגיש את אופיו היוקרתי של המולטיוואן הייליין, עם חישוקי סגסוגת "17 מעוצבים, פגושים, בתי מראות וידיות בצבע המרכב, פנסי LED קדמיים ואחוריים וגריל קדמי עם 5 פסי כרום. קיימת גם אפשרות לצביעה דו-גוונית קלאסית (3 שילובי צבעים).

מערכת Discover Media עם 6 רמקולים, מסך ''8 ומערכת App Connect לשיקוף הטלפון הנייד

מערכת Discover Media עם 6 רמקולים, מסך ''8 ומערכת App Connect לשיקוף הטלפון הנייד

פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 - ריפודי עור NAPPA

ריפודי עור NAPPA

פולקסווגן מולטיוואן - שולחן במרכז תא הנוסעים

שולחן במרכז תא הנוסעים

פולקסווגן מולטיוואן הייליין 6.1 - לוח מחוונים דיגיטלי Digital Cockpit

לוח מחוונים דיגיטלי Digital Cockpit

גלריה

מפרט וגימורים

הדפס
התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה עם בלמים
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
מידות ושרטוטים

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Multivan Highline 6.1

6
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין