פולקסווגן מולטיוואן ביזנס: לנסוע במחלקה ראשונה

פולקסווגן מולטיוואן ביזנס הוא רכב ההיסעים היוקרתי והמפואר ביותר של פולקסווגן עם עיצוב אלגנטי ומרשים ונוחות מקסימלית לנהג ולשישה נוסעים. המולטיוואן ביזנס מתאים לשימוש כרכב משפחתי, כרכב היסעים VIP או עבור פלח הסיור והתיור, והוא מציע את הרמות הגבוהות ביותר של ביצועים, בטיחות, נוחות ופאר. המולטיוואן ביזנס מצויד במערכות טכנולוגיות מתקדמות בתחומי ההנעה, הבטיחות והנוחות, שיחד עם תא הנוסעים המפנק והאיכות הגבוהה מאפשרים לו להציע חוויית נסיעה בלתי נשכחת של מחלקה ראשונה.

1,320mm
גובה העמסה מקסימלי
1,691mm
רוחב העמסה מקסימלי
4,904mm
אורך מקסימלי
594mm
משקל העמסה מקסימלי

בטיחות וטכנולוגיה

מערכת מתלים אדפטיבית המתאימה את פעולתה בהתאם לתנאי הדרך

מערכת מתלים אדפטיבית המתאימה את פעולתה בהתאם לתנאי הדרך

בקרת שיוט אדפטיבית

בקרת שיוט אדפטיבית

מערכת START&STOP לחסכון בצריכת הדלק

מערכת START&STOP לחסכון בצריכת הדלק

6 כריות אוויר כסטנדרט

6 כריות אוויר כסטנדרט

טכנולוגיה מתקדמת לביצועים ולנוחות

טכנולוגיה מתקדמת לביצועים ולנוחות

פולקסווגן מולטיוואן ביזנס מצויד במנוע החזק ביותר הקיים בדגמי T6 – טורבו-דיזל TDI בנפח שני ליטרים עם 204 כוחות סוס ומומנט מרשים של  45.9 קג"מ. המנוע משודך לתיבת DSG כפולת מצמדים מתקדמת, ויחד הם מספקים ביצועים מרשימים לצד צריכת דלק נמוכה של 6.3 ליטר בלבד לכל 100 קילומטרים במסלול נסיעה משולב*. המולטיוואן ביזנס מצויד כסטנדרט בחבילת BlueMotion Technology התורמת לחסכון בצריכת הדלק ובפליטת המזהמים, וכוללת בין השאר מערכת START&STOP. נוחות הנסיעה במולטיוואן ביזנס מעולה הודות למערכת מתלים אדפטיבית שמתאימה את פעולתה לתנאי הדרך – מערכות מסוג זה מותקנות בדרך כלל ברכבי פאר.   

 

* נתוני יצרן ע"פ בדיקות מעבדה בהתאם לתקן 2007/37/EC

חבילת בטיחות היקפית 360 מעלות

רמת הבטיחות של פולקסווגן מולטיוואן ביזנס גבוהה במיוחד הודות למערכות בטיחות מתקדמות שמותקנות בו כסטנדרט. לצד 6 כריות אוויר, מערכות בקרת יציבות ואחיזה, מערכת סיוע לזינוק בעלייה, מערכת עזר לבלימה ומערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים, המולטיוואן ביזנס מוצע עם מערכות נוספות שהופכות אותו למוביל נוסעים בטוח במיוחד. נעילת דיפרנציאל אלקטרונית למשל תורמת ליציבות בזמן פנייה, ומערכת התראה לעייפות נהג מזהירה במידה והנהג אינו ערני. המולטיוואן ביזנס מצויד גם בבקרת שיוט אדפטיבית, במערכת בלימת חירום אוטונומית, במערכת לניטור המרחק מהרכב שמלפנים ובמערכת לזהוי שטחים מתים. אפילו בעת חניה המולטיוואן ביזנס בטוח במיוחד עם חיישני חניה קדמיים ואחוריים ומצלמת נסיעה לאחור מקורית.

אבזור של מכונית פאר  

אבזור של מכונית פאר  

על מנת להציע חוויית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר, פולקסווגן מולטיוואן ביזנס מוצע עם חבילת אבזור עשירה הכוללת פריטים לא שגרתיים שבדרך כלל אינם מוצעים ברכבי היסעים. סביבת הנהג כוללת בין השאר מערכת Composition Media עם 6 רמקולים ומסך מגע בקוטר 6.33 אינץ', דיבורית BT, הגה, בורר הילוכים ובלם-יד בציפוי עור, שקע USB, בקרת שיוט, מחשב דרך ומושב נהג מחומם ומתכוונן לגובה עם משענת-יד. העיצוב החיצוני המרשים כולל בתי מראות, פגושים וידיות בצבע הרכב, פנסי LED מלפנים ומאחור וגריל קדמי עם עיטורי כרום. דלתות הצד והדלת האחורית הן דלתות חשמליות, וחלון שמש חשמלי מכניס שפע של אור ואוויר לתא הנוסעים. בין פריטי האבזור הלא-שגרתיים ניתן למנות גם שולחן בקונסולה שבין נוסעי השורה השנייה, מזגן אחורי ומזגן קדמי מקוריים, גימורי עץ בדשבורד, ריפודי עור NAPA, קונסולה צדדית ליושבים מאחור וקונסולה מרכזית הכוללת מקרר, חלונות כהים ומבודדי חום מאחור וחישוקי סגסוגת בקוטר 17 אינץ'.

משענת יד עם תא אחסון לנוסעים

משענת יד עם תא אחסון לנוסעים

תא אחסון פונקציונאלי

תא אחסון פונקציונאלי

גימור עץ בדשבורד

גימור עץ בדשבורד

גלריה

    Multivan

מפרט וגימורים

הדפסהורד כקובץ
התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה עם בלמים
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
שרטוטי מידות

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Multivan Business

6
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין