פולקסווגן טרנספורטר 6.1

פולקסווגן טרנספורטר 6.1 הוא רכב הובלה, היסעים ושילוח איכותי שתוכנן להובלת נוסעים או מטען רב בנוחות וביעילות. הטרנספורטר מאפשר התאמה מדויקת למגוון משימות, עם אפשרות בחירה בין גרסת קבינה כפולה (דאבל-קבינה) לבין גרסאות ואן משלוח וקומבי עם שני מרחקי סרנים. הטרנספורטר בגרסת הואן מציע נפח הטענה של עד 6.7 מטרים מעוקבים, וכושר העמסה גבוה במיוחד של עד 1,280 ק"ג! בגרסת דאבל קבינה יש מקום לחמישה אנשי צוות בנוסף לנהג וכושר העמסה מקסימלי של 795 ק"ג. גרסת טרנספורטר קומבי מאפשרת הסעה של עד 10 נוסעים בנוסף לנהג. הטרנספורטר מצויד ביחידות הנעה חזקות ויעילות, ובסביבת נהג איכותית ומאובזרת. כל היתרונות הללו, לצד העמידות והאמינות המפורסמות שלו, הופכים את הטרנספורטר 6.1 לרכב ההובלה האיכותי ביותר שתוכלו לרכוש לעסק שלכם.

    Transporter 6.1

דגמים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
775
962
כושר גרירה עם בלמים
2,200
2,500
כושר גרירה ללא בלמים
750
750
מספר מושבים
+-
+-
2
9

עיצוב איקוני לרכב עבודה

העיצוב האיקוני של טרנספורטר 6.1 לוטש וחודד, והוא מקרין קשיחות אלגנטית עם גריל קדמי בעיטור כרום, פגושים בצבע אפור כהה ומראות וידיות בצבע שחור. כל הגרסאות מצויידות בפנסי הלוגן עוצמתיים ובתאורת יום ייעודית. סביבת הנהג בעלת הנדסת האנוש המעולה, מאובזרת לנהיגה חסרת מאמץ לאורך זמן, עם מושב נהג מתכוונן לגובה ובעל משענת יד, והגה מצופה עור עם מתגי שליטה על מערכת השמע.

עיצוב איקוני לרכב עבודה

הדור האחרון של מנועי TDI

הדור האחרון של מנועי TDI

פולקסווגן טרנספורטר מציע מגוון של שילובי מנוע ותיבת הילוכים, כדי שתוכלו להתאימו בדיוק ליישום לו הוא מיועד. מנוע טורבו-דיזל TDI בנפח שני ליטרים מהדור האחרון מספק 110 כוחות סוס ו-250 נ"מ של מומנט, או בגרסה החזקה, 150 כוחות סוס ומומנט של 340 נ"מ. את המנוע ניתן לשדך לתיבה ידנית בעלת חמישה הילוכים (110 כ"ס) או שישה הילוכים (150 כ"ס), או לתיבת DSG כפולת-מצמדים עם 7 יחסי העברה בשידוך למנוע החזק. יחידות ההנעה של פולקסווגן טרנספורטר מציעות ביצועים זריזים לצד צריכת דלק נמוכה. כל שילובי המנוע/תיבה מצויידים כסטנדרט בטכנולוגיית BlueMotion המתקדמת, הכוללת מערכת START & STOP המדוממת את המנוע כאשר הרכב נמצא במצב נייח לטובת חסכון בצריכת הדלק.

הדור האחרון של מנועי TDI

איכות שתיסע אתכם רחוק

סביבת הנהג בפולקסווגן טרנספורטר היא מופת של איכות, עמידות והנדסת אנוש מתקדמת. תנוחת הנהיגה גבוהה ושלטת, ומושב הנהג בעל משענת היד מתכוונן לגובה כסטנדרט. מגוון רחב של מחזיקי כוסות ותאי אחסון מגבירים את השימושיות והנוחות, ומחשב דרך ודיבורית BT אינטגרלית מקלים על מלאכת הנהיגה. הטרנספורטר, בכל גרסאותיו, מצוייד במזגן CLIMATIC מקורי ובמערכת שמע מקורית Composition Colour עם מסך מגע "6.5 ובהגה מצופה עור עם שליטה על מערכת השמע.

להוביל בבטחה

ברכב שנמצא על הכביש לאורך שעות ארוכות יש חשיבות רבה לרמת הבטיחות, ופולקסווגן טרנספורטר מצוייד במגוון מערכות בטיחות. דגמי טרנספורטר דאבל קבינה מצויידים בחבילת בטיחות מתקדמת הכוללת מערכת אקטיבית לניטור מרחק מלפנים עם בלימת חירום אוטונומית, ומערכת בקרת שיוט אדפטיבית, זאת בנוסף לארבע כריות אוויר, מערכות בקרת אחיזה ויציבות, ניטור לחץ אוויר בצמיגים, סייען זינוק בעלייה, מערכת מובילאיי 630 ונעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL. גרסאות ואן משלוח מצויידות בשתי כריות אוויר, במערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים ובמערכת מובילאיי 630 בהתקנה מקומית הכוללת ניטור מרחק מלפנים, בקרת סטייה מנתיב, זיהוי תמרורי תנועה והתראת התנגשות בהולך רגל או ברוכב אופניים. כאופציה, ניתן להוסיף שתי כריות אוויר נוספות ומערכת חיישני חניה עם מצלמת נסיעה לאחור.   

להוביל בבטחה

מידות

פולקסווגן טרנספורטר 6.1 בגרסת ואן משלוח וקומבי מוצע עם שני מרחקי סרנים (3.0 או 3.4 מטרים) ושני אורכי מרכב (4.904 או 5.304 מטרים). תא המטען הרחב (1.7 מטרים) מאפשר נפח העמסה של 5.8 קוב בגרסה הקצרה, או 6.7 בגרסה הארוכה, ודלת הצד הרחבה מקלה על ההעמסה. גרסת קבינה כפולה מוצעת עם מרחק הסרנים הארוך ועם ארגז אלומיניום מקורי וגדול ברוחב 1.940 מטרים, אורך 2.169 מטרים וגובה 392 מ"מ.

מושבים

כל הגרסאות של פולקסווגן טרנספורטר 6.1 מצויידות במושב נהג ובמושב כפול ליד הנהג. גרסת קומבי מציעה מושב נהג ומושב נוסע מלפנים (מושב כפול כאופציה), ואפשרות להתקנה של עד 9 מושבים נוספים בהתקנה מקומית. גרסת דאבל קבינה כוללת גם ספסל אחורי בעל 3 מושבים ומאפשרת הובלה של צוות בן 5 עובדים בנוסף לנהג.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין