פולקסווגן טרנספורטר הובלה ושילוח

פולקסווגן טרנספורטר משלוח (Transporter Delivery Van) הוא רכב הובלה ושילוח איכותי שתוכנן להובלת מטען רב בנוחות וביעילות. הטרנספורטר מאפשר התאמה מדויקת למגוון משימות, עם אפשרות בחירה מבין שני מרחקי סרנים שני גבהי גג. הוא מציע נפח הטענה של עד 6.7 מטרים מעוקבים, כושר גרירה של עד 2,500 ק"ג (עם בלמים) וכושר העמסה גבוה במיוחד של עד 1,280 ק"ג!. תא המטען נוח להעמסה עם דלתות בעלות מפתח רחב, וסביבת הנהג האיכותית והעמידה מאובזרת לנהיגה ללא מאמץ לאורך זמן. לצד כל היתרונות הללו, הטרנספורטר החדש אמין ועמיד, ויחד עם יחידות ההנעה החזקות והיעילות, זהו רכב ההובלה האיכותי ביותר שתוכלו לרכוש לעסק שלכם.

1,410mm
גובה העמסה מקסימלי
1,700mm
רוחב העמסה מקסימלי
2,975mm
אורך העמסה מקסימלי
1,280kg
משקל העמסה מקסימלי
    Transporter 6.1

בטיחות וטכנולוגיה

תיבת הילוכים DSG כפולת-מצמדים עם 7 יחסי העברה

תיבת הילוכים DSG כפולת-מצמדים עם 7 יחסי העברה

מערכת START&STOP לחסכון בצריכת הדלק

מערכת START&STOP לחסכון בצריכת הדלק

נעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL

נעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL

הדור האחרון של מנועי TDI

פולקסווגן טרנספורטר הובלה מציע מגוון של שילובי מנוע ותיבת הילוכים, כדי שתוכלו להתאימו בדיוק ליישום לו הוא מיועד. מנוע טורבו-דיזל TDI בנפח שני ליטרים מהדור האחרון מספק 110 כוחות סוס ו-250 נ"מ של מומנט, או בגרסה החזקה, 150 כוחות סוס ומומנט של 340 נ"מ. את המנוע ניתן לשדך לתיבה ידנית עם חמישה או לתיבת DSG כפולת-מצמדים עם 7 יחסי העברה. יחידות ההנעה של פולקסווגן טרנספורטר מציעות ביצועים זריזים לצד צריכת דלק נמוכה. כל שילובי המנוע/תיבה מצויידים בטכנולוגיית BlueMotion המתקדמת, הכוללת מערכת START & STOP המדוממת את המנוע כאשר הרכב נמצא במצב נייח כסטנדרט.

הדור האחרון של מנועי TDI

להוביל בביטחה

להוביל בביטחה

ברכב שנמצא על הכביש לאורך שעות ארוכות יש חשיבות רבה לרמת הבטיחות, ופולקסווגן טרנספורטר משלוח מצוייד במגוון מערכות בטיחות. כל דגמי הטרנספורטר הובלה ושילוח מצויידים בכריות אוויר לנהג ולנוסע מלפנים (ועוד שתי כריות אוויר כאופציה), במערכות בקרת יציבות ESP ואחיזה TCS, במערכת סיוע לזינוק בעלייה HILL HOLD, במערכת לניטור לחץ האויר בצמיגים, בנעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL שתורמת לשיפור האחיזה ובמערכת עזר לבלימה HBA. בנוסף, מותקנת בדגמי טרנספורטר משלוח מערכת מובילאיי 630 הכוללת ניטור מרחק מלפנים, בקרת סטייה מנתיב, זיהוי תמרורי תנועה והתראה לפני התנגשות בהולך-רגל או ברוכב אופניים.

איכות שתסע אתכם רחוק

סביבת הנהג בפולקסווגן טרנספורטר היא מופת של איכות, עמידות והנדסת אנוש. תנוחת הנהיגה גבוהה ושלטת, ומושב הנהג בעל משענת היד מתכוונן לגובה כסטנדרט. מגוון רחב של מחזיקי כוסות ותאי אחסון מגבירים את השימושיות והנוחות, ומחשב דרך ודיבורית BT אינטגרלית מקלים על מלאכת הנהיגה. הארגונומיקה המוקפדת יחד עם חומרים איכותיים ואיכות הרכבה מעולה מבטיחים את העמידות והאיכות של פולקסווגן טרנספורטר שילוח לאורך זמן.

מערכת שמע Composition Colour עם מסך מגע ''6.5

מערכת שמע Composition Colour עם מסך מגע ''6.5

מזגן מקורי CLIMATIC

מזגן מקורי CLIMATIC

תאי אחסון מתחת למושבים הקדמיים

תאי אחסון מתחת למושבים הקדמיים

גלריה

מפרט וגימורים

הדפסהורד כקובץ
התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
99,999,999,999
0
כושר גרירה עם בלמים
99,999,999,999
0
כושר גרירה ללא בלמים
99,999,999,999
0
מפרט טכני
שם דגם
אבזור פנים וחוץ
שם דגם
מידות ושרטוטים

לתשומת ליבך: הנתונים המופיעים במפרט זה מבוססים על נתונים שהתקבלו מהיצרן. יתכן שהתמונות, התיאורים והאיורים כוללים אביזרים או פריטי ציוד מיוחד שאינם חלק מהמפרט הסטנדרטי. כמו כן, ייתכנו הבדלים בין התיאור, המידע, הנתונים, והתמונות המובאים במפרט לבין הדגמים המשווקים על-ידי היבואן, לרבות לעניין המפרט הטכני, האביזרים, הציוד והמערכות הנלוות. כמו כן, יתכנו הבדלים בדגם מסוים ו/או במוצרי התעבורה ו/או באביזרים בהתאם לשינויים הנעשים ע"י היצרן מעת לעת. אין בפרסום המובא באתר זה כדי לחייב את היצרן ו/או את היבואן לאספקת כל או/חלק מן הדגמים, האביזרים, הציוד, והמערכות המתוארים בו. היצרן ו/או היבואן שומרים לעצמם את הזכות לבטל, להוסיף, או לשנות ולשפר את פרטי המפרט, ללא הודעה מוקדמת. התמונות באתר הינן להמחשה בלבד.


דגם
נתוני צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ*
דרגת זיהום אוויר

דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי**


זיהום מירבי151413121110987654321זיהום מזערי

*נתוני היצרן, עפ"י בדיקת מעבדה, תקן #

** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009


קוד דגם
תיאור דגם
רמת אבזור בטיחות

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב מדגם Transporter Delivery Van 6.1

2
כריות אויר
מצלמת רוורס
בקרת סטיה מנתיב
בקרת שיוט אדפטיבית
בקרת סטיה מנתיב אקטיבית
חיישני חגורות בטיחות
ניטור מרחק מלפנים
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי כלי רכב ב"שטח מת"
זיהוי רכב דו-גלגלי
זיהוי הולכי רגל
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב

מערכת אופציונלית להתקנה

מערכת שאינה מותקנת בדגם הרכב

בחרו דגמים להשוואה

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין