פולקסווגן טרנספורטר T6: וורסטיליות היא שם המשחק.

פולקסווגן טרנספורטר הוא אחד מכלי הרכב המסחריים הוורסטיליים ביותר מזה למעלה מ-65 שנים. המרכב היעיל ומגוון התצורות ויחידות ההנעה הופכים את הטרנספורטר לרב-שימושי במיוחד וניתן להתאים אותו למגוון משימות: להובלת מטען, להובלת צוות עם ציוד, כרכב היסעים, אוטובוס זעיר עם מקום לעד עשרה נוסעים, רכב מונגש לנכה מוסע או נוהג ואפילו כאמבולנס. לא משנה באיזו גרסה תבחרו, יחידות הנעה חזקות ויעילות וסביבת נהג איכותית מבטיחים לכם שותף אמיתי לדרך ארוכה.

דגמים

התאם חיפוש
אפס חיפוש
סוג גיר
גיר ידני
גיר אוטומטי
משקל העמסה
775
1,358
כושר גרירה עם בלמים
2,100
2,500
מספר מושבים
+-
+-
2
11

עיצוב אייקוני

אי-אפשר לטעות בטרנספורטר, אחד מכלי הרכב המסחריים בעלי העיצוב האייקוני ביותר שיש. המרכב המוכר עם החרטום המזוהה של פולקסווגן עברו ליטוש בדור השישי של הטרנספורטר והם מקנים לו הופעה קשוחה ובאותה העת איכותית ומרשימה. בכל גרסה שתבחרו, רואים מיד שזהו פולקסווגן טרנספורטר T6.

עיצוב אייקוני

מנועי TDI החדשים

מנועי TDI החדשים

מנועי הטורבו-דיזל TDI של פולקסווגן הם מנועים חזקים ויעילים המותאמים לעבודה קשה ולעמידות לאורך זמן. הדור האחרון של מנוע ה-TDI בנפח שני ליטרים מוצע במגוון הספקים שבין 150-84 כוחות סוס (מומנט של בין 34.7-22.4 קג"מ), ובשידוך לתיבות הילוכים ידניות (חמישה או שישה הילוכים) או תיבת DSG כפולת מצמדים עם שבעה יחסי העברה. מנועים אלו מספקים שפע של כוח זמין, ביצועים טובים וצריכת דלק נמוכה.

מנועי TDI החדשים

ההגה בידיים שלך

לפולקסווגן טרנספורטר תנוחת נהיגה גבוהה ושלטת עם מושב נהג מתכוונן לגובה כסטנדרט. סביבת הנהג איכותית ועמידה וכוללת משענת יד לנהג ושפע של תאי אחסון שימושיים. יחד עם הנדסת אנוש מעולה ומגוון אביזרי נוחות, פולקסווגן טרנספורטר מותאם לנהיגה לטווח ארוך ללא מאמץ.

 

 

 

 

 

 

טכנולוגיית BlueMotion

טכנולוגיית BlueMotion

כל דגמי פולקסווגן טרנספורטר מצויידים בטכנולוגיית BlueMotion שמשלבת מרכיבים שונים שהופכים את הטרסנפורטר לחסכוני וליעיל יותר. ליחידות ההנעה היעילות מצטרפים רכיבים נוספים שנועדו להפחית את צריכת הדלק ופליטת המזהמים: מערכת START & STOP סטנדרטית מדוממת את המנוע כאשר הרכב נמצא במצב נייח ובכך תורמת להפחתת צריכת הדלק, מערכת למחזור אנרגיה מאחסנת את האנרגיה הנוצרת בעת בלימה או האטה ומשתמשת בה לטעינת המצבר וצמיגים בעלי התנגדות לגלגול נמוכה במיוחד מפחיתים את צריכת הדלק ואת פליטת המזהמים.

בטיחות ללא פשרות

הבטיחות חשובה במיוחד ברכב עבודה ולכן פולקסווגן טרנספורטר החדש מצוייד במגוון  מערכות בטיחות מתקדמות. כל דגמי פולקסווגן טרנספורטר מוצעים כסטנדרט עם שתי כריות אוויר (עם אופציה לשתיים או ארבע כריות נוספות), מערכות בקרת אחיזה TCS ויציבות ESP, מערכת סיוע לזנוק בעלייה Hill-Holder, מערכת עזר לבלימה HBA, מערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים ונעילת דיפרנציאל אלקטרונית EDL שתורמת לשיפור האחיזה ולרמת בטיחות גבוהה יותר. בדגמי Kombi המשמשים להיסעים, מוצעת כאופציה חבילת בטיחות הכוללת בין השאר בקרת שיוט אדפטיבית ACC ומערכת FRONT ASSIST למניעת תאונות חזית.

בטיחות ללא פשרות

מידות

פולקסווגן טרנספורטר מוצע במגוון גרסאות – Kombi להיסעים, Delivery Van להובלת מטען או בגרסת קבינה כפולה עם ארגז מקורי. כדי שתוכלו להתאים את הטרנספורטר בדיוק לצרכים שלכם, הוא מוצע עם שני מרחקי סרנים (3.000 או 3.400 מטרים), שלושה אורכי מרכב (5.400-5.006 מטרים) ושלושה גובהי גג (1.990-1.960 מטרים).

מושבים

מאחד ועד עשרה נוסעים בנוסף לנהג, פולקסווגן טרנספורטר מציע גמישות רבה והתאמה מושלמת לצרכים שלכם. בין אם הוא מיועד לנכה נוהג עם כסא גלגלים מאחור, לצוות עובדים עם ציוד או לשימוש כאוטובוס ציבורי זעיר עם עשרה נוסעים, הטרנספורטר מוכן למשימה.

    Transporter
לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין