• מנוע V6
  • הפעלול

מנוע V6 עוצמתי

מנוע V6 עוצמתי

גברים יודעים מה הם רוצים. זו הסיבה שפולקסווגן אמארוק מצויד במנוע V6 עם מומנט של 550 נ"מ, וכל המערכות שיאפשרו לכם להפיק ממנו את המירב כמו תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 יחסי העברה, הנעה כפולה קבועה 4MOTION ומערכת ABS שמותאמת לתנאי שטח.

מומנט550נ"מ
הספק מרבי224כוחות סוס

תחנת כוח עם שפע של רזרבות.

פולקסווגן אמארוק, עם מנוע טורבו-דיזל שישה צילינדרים, ממשיך לספק כוח גם עשאחרים מגיעים לגבול היכולת שלהם. פונקציית ה-Overboost של המנוע המתקדם שלו מגבירה את הביצועים. בהתאם לתנאי הנהיגה, מנוע ה-TDI משדרג את ההספק המרבי שלו לפרקי זמן קצרים ב-20.4 כוחות סוס נוספים להספק המרבי של המנוע לפרק זמן קצר, ומספק עד 245 כוחות סוס! מאפיינים סטנדרטיים נוספים כוללים טכנולוגיית BlueMotion עם מערכת Start-Stop להפחתת צריכת הדלק ופליטת המזהמים.

גברים, תתחילו להתרגש מפולקסווגן אמארוק החדש

גברים, תתחילו להתרגש מפולקסווגן אמארוק החדש.

תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 יחסי העברה.

חד יותר.

תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 יחסי העברה.

לנהגי פולקסווגן אמארוק לא צריך להגיד להכניס להילוך, כי יש להם 8 כאלו! ההילוך הראשון מושלם למהירות זחילה בעת נסיעה בשטח, ואילו ההילוך השמיני עוזר לחסוך בדלק מאחר והוא מפחית את הסל"ד בעת נסיעה בכביש מהיר.

רעיון מקורי. שדה תעופה. טנדר.

הפעלול.

ב-Courchevel שבהרי האלפים הצרפתיים, גבוה מעל העננים, נמצא אחד משדות התעופה הקיצוניים ביותר בעולם. אורך מסלול ההמראה שלו הוא 537 מטרים בלבד, והוא מסתיים בצוק תלול. חוו את הכוח ואת הדיוק של פולקסווגן אמארוק עם פעלול עוצר נשימה בגובה 2,000 מטרים מעל לפני הים.

צפו בפעלול עכשיו.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין