חקלאות

פולקסווגן קראפטר לצרכי חקלאות

"אני זקוק לרכב שיכול להוביל צוות עובדים, חומרי עבודה וציוד, וגם לנסוע בשטח – הכול יחד"

סטפן סיברט, חוטב עצים

הקראפטר החדש – הבחירה הטובה עבורי

פולקסווגן קראפטר - נעילת סרן אחורי

כשנוסעים על משטחים חלקים, נעילת הסרן האחורי המכנית שומרת מפני אבדן אחיזה.

פולקסווגן קראפטר - משטח העמסה עמיד ובעל שכבת ציפוי

משטח העמסה בעובי של עד 21 מ"מ עם ציפוי נגד החלקה מבטיח שהארגז יוכל להתמודד עם עומסים ולחצים קיצוניים.

פולקסווגן קראפטר - מושלם בכל תוואי

מערכת ההנעה הכפולה 24MOTION מוודאת שכוח המנוע יתחלק בין כל ארבעת הגלגלים, בכל מזג אוויר ובאופן אוטומטי. מערכת הסיוע לירידה במדרון מועילה מאוד כאשר צריך לנסוע בירידה תלולה.

שומרים את הרכב במסלול: הנעה כפולה ועוד.

"בשטח, ביער או בשדה, לא תגיעו לשום מקום ללא הנעה כפולה ומערכת בקרת ירידה במדרון. זוהי הסיבה שכל כלי הרכב שלנו מצויידים בכל מה שצריך כדי להתמודד עם שטחים קשים. אופציה אחת שהוכיחה את עצמה שוב ושוב כיעילה במיוחד היא נעילת הדיפרנציאל האחורי המכנית האופציונלית1,3. אנחנו נוסעים הרבה בשטחים משובשים, ופעמים רבות הרכבים נכנסים להצלבה מבלי יכולת להעביר כוח לגלגלים. עם נעילת הדיפרנציאל האחורית, אנחנו יוצאים ממצב כזה בקלות – הכוח מועבר לגלגל בעל האחיזה, מבלי להפריע לפעולתה של נעילת הדיפרנציאל האלקטרונית, וכך ניתן להמשיך ולנסוע עם הרבה יותר אחיזה ויציבות".

מנצח הכל: קראפטר הנעה אחורית

"בענף החקלאות רכב מסחרי צריך להתמודד עם מטענים כבדים בגלל שלרוב אנו מובילים ציוד כבד מאוד ותוצרת חקלאית. מסיבה זו, אנחנו משתמשים בקראפטר דאבל-קבינה עם הנעה אחורית. הוא מסוגל לגרור נגרר עם משקל של עד 3.5 טון ויש לו כושר העמסה אדיר עם משקל כולל של 5 טון. ההנעה האחורית מספקת גם אחיזה מעולה, אפילו בעומס מלא ובדרכים הרריות. כדי להגן על הרכבים שלנו מפני הבוץ ואבנים שעפים תוך כדי נסיעה, ציידנו אותם גם במגיני בוץ".  

עמיד באופן יוצא מן הכלל: משטח ההעמסה.

"רצפת הארגז בקראפטר מגיעה עם לוח בעובי של עד 21 מ"מ, שדומה כי אפילו מכשירים וציוד כבדים במיוחד לא יכולים לפגוע בו. שמונה טבעות עיגון מבטיחות שכל דבר יוותר במקומו, והמדרגה המתקפלת בחלק האחורי מקלה על העלייה והירידה מהארגז1,3".

"ארגזי הכלים האופציונליים1,3 בשני הצדדים מתחת למשטח ההעמסה שימושיים במיוחד לאחסון של כלי עבודה וחלקי חילוף. אנו משתמשים בהם בכל פעם שציוד מתקלקל וזקוק לתיקון".

מרחב, מרחב ועוד מרחב: קראפטר דאבל-קבינה.

"בחרנו בקראפטר דאבל-קבינה עם מושב נוסע כפול מלפנים כי הוא מספק לנו מרחב לשבעה אנשי צוות וגם שפע של מקום לאחסון. יש לנו מקום לקסדות ולמגפי העבודה מתחת למושב הנוסעים הכפול מלפנים. ומתחת לספסל האחורי אפשר לאחסן אפילו מסור חשמלי".

"את המרחב בקבינה אנחנו מעריכים במיוחד בזמן הפסקות האוכל. אפילו כשאנחנו שבעה, עם כל הציוד שלנו, יש לנו מספיק מרחב כדי לשלוף את תיקי האוכל והתרמוסים ולאכול יחד בקבינה. זה משהו שלא יכולנו לעשות ברכב הקודם שלנו".

בדרך להפחתת עלויות: הדור החדש של מנועי TDI

פולקסווגן קראפטר - דור חדש של מנועי TDI

"אנחנו חוסכים דלק עם מנועי ה-TDI החדשים. מנועים אלו פותחו במיוחד על מנת לספק את הביצועים הגבוהים שבעלי רכבים מסחריים זקוקים להם. הם מצויידים במערכת Start-Stop כסטנדרט, והודות ליעילות שלהם, צריכת הדלק שלהם נמוכה אף מזו של קודמיהם".

עמידות יוצאת דופן: איכות גבוהה במיוחד

"מאחר והרכבים שלנו נאלצים להתמודד עם עומסים גבוהים בשטח, בחרנו באופן מודע בקראפטר דאבל קבינה מתוך היצע הרכבים המסחריים של פולקסווגן. עיצובו של הקראפטר חסון ומרשים, וכשגילינו שהשלדה שלו מגלוונת עם איטום חללים, ההחלטה התקבלה עבורנו".

חדש לגמרי, וכבר מוביל

ישנן סיבות רבות לבחור בפולקסווגן קראפטר החדש.

חסכוני במיוחד

חסכוני במיוחד.

סביבת הנהג הטובה ביותר

סביבת הנהג הטובה ביותר.

מגוון רחב של מערכות הנעה

מגוון רחב של מערכות הנעה.

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון מטען

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון המטען.

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג.

הטענה נוחה

הטענה נוחה

אנחנו מבינים בעבודה שלנו. וגם בעבודה שלך.

הדרישות מרכב מסחרי עשויות להיות ייחודיות ושונות מאוד בענפים שונים. אבל בגלל שפולקסווגן קראפטר החדש פותח תוך שיתוף פעולה עם הנהגים העתידיים שלו, הצלחנו להתאים אותו באופן מושלם לדרישות ולאתגרים של ענפים שונים, ובהם גם לתחום שלך.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין