בנייה

פולקסווגן קראפטר - ענף הבנייה

"אני צריך רכב שיהיה קשוח בדיוק כמוני"

תום האוסלר, מנהל עבודה

הקראפטר החדש – הבחירה הטובה עבורי

פולקסווגן קראפטר - גרסת הנעה אחורית בעלת יכולת גרירה של עד 3.5 טון

הקראפטר בגרסת הנעה אחורית בעל יכולת גרירה של עד 3.5 טון ומשקל כולל של עד 5.5 טון2

פולקסווגן קראפטר עם תא נהג מרווח

תא הנהג המרווח של הקראפטר החדש מספק מרחב נדיב לרגליים, אפילו אם גובהך מעל 1.80 מטרים.

פולקסווגן קראפטר עם מערכת מיגון צידי בגרסת וואן

הכלי היעיל ביותר לשמירה על הרכב באתרי בנייה – מתריע בפני מכשולים שבלעדיו לא היית שם לב אליהם.

מגוון גרסאות ומשקל כולל של עד 5.5 טון

"באתרי הבנייה שלנו אנו משתמשים בגרסאות שונות של פולקסווגן קראפטר החדש: וואן המשלוח משמש להובלת כלי עבודה, ציוד וחומרי בנייה לאזורים השונים באתר, וכשאנחנו צריכים להוביל גם עובדים לצד הציוד והחומרים אנו משתמשים בגרסת הדאבל קבינה. מאחר ובאתר בנייה מובילים כמות גדולה של חומרים כבדים, בחרנו בגרסאות המתאימות לענף הבנייה עם הנעה אחורית, כושר העמסה מעולה ומשקל כולל של עד 5.5 טון2".

פולקסווגן קראפטר - קבינה כפולה

קבינה כפולה עם שפע של מקום  

"מאחר ואני לוקח איתי לאתר הבנייה גם חברים לעבודה, הקבינה הכפולה של הקראפטר שימושית במיוחד. למרות שאנחנו בחורים גדולי ממדים, יש שפע של מקום לכולם, אפילו במושב הכפול שליד הנהג. המושב האמצעי הוא הכוכב האמיתי כאן – אני לא מכיר עוד רכב מסחרי שיש בו כזה מרווח נדיב לרגליים. תאי האחסון שמתחת למושבי הנוסעים יעילים מאוד ומאפשרים לנו לאחסן את הקסדות, הכפפות ובקבוקי השתייה שלנו".  

במרחק בטוח: מערכות סיוע לנהג

"באתר הבנייה אנו מובילים ציוד, חומרים ואנשים, ושם מערכות הסיוע לנהג, כמו מערכת מיגון צידי1 של פולקסווגן לגרסת הוואן של הקראפטר מועילות במיוחד. מערכת זו מנטרת את האזורים שבצידי הרכב ומתריעה, ויזואלית וקולית, במידה ויש סכנה של פגיעה במכשול כלשהו. מערכת תמרון הנגרר1,3 בוואן המשלוח שלי מסייעת ומקלה על התנועה באתר, גם במקומות צפופים. ללא טכנולוגיה אינטליגנטית זו, היה לוקח לי הרבה יותר זמן לעשות דברים. מרבית הקולגות שלי נדהמו כשהם למדו שהרכבים המסחריים של פולקסווגן לענף הבנייה מגיעים עם יותר מ-15 מערכות אופציונליות לסיוע לנהג1,3".

פולקסווגן קראפטר - קשיחות מרבית

עוצבו לקשיחות מרבית: ידיות הדלתות

"בענף הבנייה, כלי הרכב בהם משתמשים חייבים להיות חסונים וקשוחים במיוחד שכן העובדים באתר הבנייה לא משתמשים בכפפות של משי אלא בכפפות עבודה. ידיות הדלתות בקראפטר החדש גדולות במיוחד כך שאין צורך לההסיר את הכפפות על מנת לפתוח אותן. עבורי, זה מהווה חידוש של ממש בפלח זה של רכבי עבודה."

פולקסווגן קראפטר - מערכת עיגון מטען

הכול תחת שליטה: מערכת עיגון המטען

"כשנוסעים באתר בנייה על קרקע לא ישרה, חשוב מאוד שהמטען יהיה מעוגן היטב למקומו. בקראפטר החדש המשימה הזו מושלמת בצורה מבריקה: טבעות העיגון מוטמעות ברצפה ואינספור מסילות עיגון1,3 מבטיחים ששום דבר לא יזוז בתא המטען של וואן המשלוח בעת הנסיעה. אהבתי מאוד גם את מנשא הגג הפנימי האופציונלי1,3 שניתן להסרה בקלות בשעה שאין בו צורך. משטח ההעמסה בקראפטר הדאבל קבינה מצויד אף הוא בטבעות עיגון ובמשטח בעובי של עד 21 מ"מ, כולם מעוצבים במיוחד עבור מטענים כבדים, בדיוק כמו המדרגות ותאי האחסון. הארגז בגרסת הקבינה הכפולה עשוי מאלומיניום חזק ועמיד ומוסיף אף הוא ליציבות".

פולקסווגן קראפטר עם חיבורי חשמל ותקשורת

תמיד מקושר: חיבורי חשמל ותקשורת

"מאפיין פרקטי נוסף של הקראפטר הוא המגוון הרחב של חיבורי וממשקי החשמל והתקשורת: אני יכול לחבר ולהטעין את המכשירים הניידים שלי באמצעות שקע USB או שקע 12V. אם אני זקוק למקור כוח נוסף, קיימת אופציה לשקע 1,3230V מימין למושב הנהג ובעזרתו ניתן להטעין סוללות של ציוד או מחשב נייד בקלות ובמהירות. במידה ומתחיל גשם כשאני למעלה על הפיגומים – כל עוד אני לא רחוק מדי מהרכב – אני יכול ללחוץ על כפתור בשלט הרכב ולסגור את החלונות מבלי לרדת ולהפסיק את העבודה".  

חדש לגמרי, וכבר מוביל

ישנן סיבות רבות לבחור בפולקסווגן קראפטר החדש.

חסכוני במיוחד

חסכוני במיוחד.

סביבת הנהג הטובה ביותר

סביבת הנהג הטובה ביותר.

מגוון רחב של מערכות הנעה

מגוון רחב של מערכות הנעה.

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון מטען

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון המטען.

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג.

הטענה נוחה

הטענה נוחה

אנחנו מבינים בעבודה שלנו. וגם בעבודה שלך.

הדרישות מרכב מסחרי עשויות להיות ייחודיות ושונות מאוד בענפים שונים. אבל בגלל שפולקסווגן קראפטר החדש פותח תוך שיתוף פעולה עם הנהגים העתידיים שלו, הצלחנו להתאים אותו באופן מושלם לדרישות ולאתגרים של ענפים שונים, ובהם גם לתחום שלך.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין