ציי רכב

פולקסווגן קראפטר עבור ציי רכב

"אני חייב רכבים שאוכל לסמוך עליהם מסביב לשעון, 365 ימים בשנה"

מרקוס ווגנר, מנהל צי רכב

הקראפטר החדש – הבחירה הטובה עבורי

פולקסווגן קראפטר - איכות ביצוע מעולה

לקראפטר החדש אורך חיים מעל לממוצע בזכות שלדה מגלוונת עם חללים אטומים, מתכות איכותיות וטכנולוגיות ההדבקה המתקדמות ביותר.

פולקסווגן קראפטר - חסכוני להפליא

הקראפטר החדש הוא רכב בעל יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד. ראשית מכיוון שצריכת הדלק של מנועי ה-TDI החדשים נמוכה משמעותית מקודמיהם, ושנית בגלל שהבלאי, עלויות האחזקה ועלויות התיקונים של הקראפטר גם הם נמוכים במיוחד.

בחירה מעולה: פולקסווגן קראפטר החדש.

 

אורך חיים גבוה מהממוצע: בנוי באיכות הגבוהה ביותר.

"אנחנו מסתמכים בעיקר על רכבים מסחריים מתוצרת פולקסווגן בציים שלנו מאחר ואורך חיים ועמידות חשובים במיוחד עבורנו. איכות הבנייה והחומרים של הקראפטר החדש מקנים לו מעמד מוביל בהיבט הזה. איכות חומרים מעולה, שלדה מגלוונת בחלקה עם איטום חללים וטכנולגיות ההדבקה המתקדמות ביותר מבטיחים שתזכו לרמת האיכות שאתם מצפים לה מפולקסווגן.".

עלויות האחזקה ועלויות תיקונים נמוכות

בסינכרון מושלם: מרווחי הטיפול.

"מאחר ואיכות הבנייה של הקראפטר החדש כה גבוהה, הבלאי, עלויות האחזקה ועלויות התיקונים בו נמוכות. בנוסף, מרווחי הטיפול בקראפטר מסונכרנים בצורה מושלמת כך שבכל ביקור במוסך אנו יכולים לבצע מספר עבודות שירות ואחזקה. אנחנו משרתים לקוחות בכל רחבי הארץ בעזרת 38 מרכזי שירות.

פולקסווגן קראפטר - דור חדש של מנועי TDI

חסכוניים להפליא: מנועי ה-TDI החדשים.

"העיצוב של הקרפאטר החדש גורם לו לא רק להיראות טוב אלא גם להשיג נתון מקדם גרר של 0.33, אחד הטובים בקטגוריה. מקדם גרר נמוך משמעו צריכת דלק נמוכה, שמופחתת עוד יותר על ידי הדור החדש של מנועי ה-TDI. מנועים אלו, המצויידים במערכת Start-Stop כסטנדרט, פועלים באופן יעיל במיוחד ומפחיתים את צריכת הדלק משמעותית בהשוואה לדור הקודם. עבור מנהל צי רכב, זוהי אחת התועלות החשובות ביותר".

שומרות עליך ועל האחרים: מערכות הסיוע לנהג

"בגלל שכל רגע שבו רכב מושבת עולה לנו כסף, ציידנו את הקראפטרים שבצי שלנו בכמה שיותר מערכות בטיחות (מתוך 20 מערכות הבטיחות והסיוע לנהג שמוצעות כאופציה). זוהי השקעה שמחזירה את עצמה בכל נסיעה. אחת המערכות המועילות ביותר לרכבי חלוקה עירונית היא מערכת המיגון הצידי1 מבוססת הרדאר האופציונלית. מערכת זו מספקת התראה ויזואלית וקולית לנהג כאשר הוא מתקרב יתר על המידה לקירות, לעמודים, להולכי רגל או לכלי רכב אחרים. מערכת זו ושאר מערכות הבטיחות והסיוע לנהג המוצעות בקראפטר יכולות לחסוך הון עתק שמבוזבז על תיקונים וכן להפחית את זמני ההשבתה של הרכבים. זה נכון במיוחד לרכבים בעלי זיווד מיוחד שלא ניתן להחליפם במהירות".   

פולקסווגן קראפטר - עיצוב חכם של סביבת הנהג

עיצוב חכם: סביבת הנהג.

"מושבי ה-4ergoComfort של הקראפטר מופיעים לראשונה ברכב מסוג כזה ועומדים אף בסטנדרטים המחמירים של ה-Campaign for Healthier Backs. יחד עם שלל אפשרויות הכוונון של המושבים, של ההגה ושל חגורות הבטיחות, הקראפטר מתאים ונוח לכל הנהגים שלי, לא משנה מה מידותיהם. יש לכך אפקט חיובי נוסף: מושבים ארגונומיים מונעים פגיעה ביציבה ובכך עוזרים לשמור על אנשי הצוות שלי בריאים".

יוצרת אקלים מיטבי: מערכת בקרת אקלים Climatronic עם מסנן פחם.

"אנחנו רוצים לספק לעובדים שלנו סביבת עבודה נוחה שתגביר את המוטיבציה שלהם. מערכת בקרת אקלים1,3 משחקת תפקיד חשוב בהיבט זה. בקראפטר החדש, מערכת בקרת האקלים לא רק שומרת על טמפרטורה נעימה, אלא גם מסננת את האוויר שנכנס לתא הנהג ועוזרת לאלו שסובלים מאלרגיות".

חדש לגמרי, וכבר מוביל

ישנן סיבות רבות לבחור בפולקסווגן קראפטר החדש.

חסכוני במיוחד

חסכוני במיוחד.

סביבת הנהג הטובה ביותר

סביבת הנהג הטובה ביותר.

מגוון רחב של מערכות הנעה

מגוון רחב של מערכות הנעה.

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון מטען

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון המטען.

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג.

הטענה נוחה

הטענה נוחה

אנחנו מבינים בעבודה שלנו. וגם בעבודה שלך.

הדרישות מרכב מסחרי עשויות להיות ייחודיות ושונות מאוד בענפים שונים. אבל בגלל שפולקסווגן קראפטר החדש פותח תוך שיתוף פעולה עם הנהגים העתידיים שלו, הצלחנו להתאים אותו באופן מושלם לדרישות ולאתגרים של ענפים שונים, ובהם גם לתחום שלך.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין