מסחר

פולקסווגן קראפטר לצרכי מסחר

"אני זקוק לאפשרויות אמינות לעיגון המטען כדי לוודא שהסחורה השבירה שלי תשאר קבועה במקומה"

ג'ורדי דוס סנטוס, זגג

הקראפטר החדש – הבחירה הטובה עבורי

פולקסווגן קראפטר - מגוון אפשרויות לעיגון מטען

הקראפטר החדש מציע מגוון רחב וייחודי של אפשרויות עיגון מטען עם מסילות ייעודיות בגג1,3, בצידי הרכב, ברצפה ובמחיצה בין תא הנהג לתא המטען. טבעות העיגון ממוקמות אידאלית ובעלות דירוג עומס של 509 קג"כ. 

פולקסווגן קראפטר - שפע של פתרונות אחסון

מגשי האחסון האופציונאלים בתקרת תא המטען מאפשרים הובלה של פריטים גדולים וארוכים יותר כמו צינורות1,3.

פולקסווגן קראפטר - ישיבה נוחה מלפנים

בקראפטר החדש, היושבים בתא הנהג נהנים משפע של מרחב.  

פתוח לכל הצעה: דלתות הצד והדלתות האחוריות.

"עבורי, חשוב במיוחד שכל זכוכית שאני מוביל תגיע ליעד שלה שלמה וללא פגע. זוהי הסיבה שבחרתי בפולקסווגן קראפטר החדש. הוא מציע את נוחות ההטענה ואפשרויות עיגון טובים ביותר, ובפער ניכר. מרגישים את זה מיד ברגע שבו פותחים את הדלתות. מפתח ההעמסה נמוך יותר מאשר במרבית כלי הרכב המסחריים המקל מאוד על הכניסה והיציאה ממנו. דלתות הכנף האחוריות נפתחות עד לזווית של 270 מעלות1,3, ויש להן מעצור מגנטי חזק ועמיד. כך אין צורך לפתוח ולסגור את הדלתות פעמים רבות והן מוגנות מבלאי מואץ".  

בידיים טובות: טבעות העיגון.

"דלת הצד ברוחב של 1.31 מטרים מותירה מרחב גדול משני הצדדים ומקלה על העמסה של משטחים סטנדרטיים בעזרת מלגזה. את המשטחים ניתן למקם בקלות ולעגן אותם למקומם בעזרת טבעות העיגון ברצפת תא המטען. בקראפטר יש טבעות עיגון, כל אחת מהן  בעלת דירוג עומס של 509 קג"כ. הפריסה שלהם מושלמת – המשטחים שלי תמיד מעוגנים היטב, לא משנה כיצד הנחתי אותם בתא המטען. בכלי רכב מסחריים אחרים רבים, המשטחים מונחים בדרך כלל על גבי טבעות העיגון. בקראפטר הן מוטמעות בתוך הרצפה כך שכאשר אין לי צורך בהן הן אינן מפריעות ואני לא נתקל בהן.

מגוונות כמו המטען שהן נושאות – מסילות העיגון.

"כמובן שלא כל המוצרים שלנו מועמסים על גבי משטחים. כשזה מגיע לפלטות זכוכית דקות ושטוחות, מגוון מסילות העיגון1,3 בקראפטר הופכות ליעילות במיוחד. אין עוד כלי רכב מסחרי שמציע מבחר כה גדול ומגוון של מסילות עיגון בגג הרכב, ברצפה, בצידי הרכב או על גבי המחיצה שבין תא הנהג לתא המטען כמו בקראפטר החדש. הגגון הפנימי המתכוונן למשל הוא אופציה יעילה מאוד, ומגשי האחסון בגג שמעל לתא הנהג מאפשרים הובלה של פריטים ארוכים ומספקים 55 ס"מ נוספים של מרחב להעמסה".

נוח, איכותי, מרווח ומאובזר: תא הנהג.

"בדיוק אותה כמות מחשבה שהושקעה בתא המטען המתקדם והיעיל הושקעה גם בתא הנהג של פולקסווגן קרפטר החדש. למושב ה-4ergoComfort המתקדם שלי, שהוא ייחודי לגמרי בפלח הוואנים הגדולים, יש אפילו פונקציית עיסוי ותמיכה נשלטת חשמלית לגב התחתון".

"כשיש לנו משימות גדולות יותר, לעיתים יושבים מלפנים שלושה מאיתנו, ואני לא יכול לחשוב על אף רכב אחר שבו אפילו המושב האמצעי כל כך נוח ובעל מרחב כל כך נדיב לרגליים. בנוסף, בקראפטר יש גם תא אחסון גדול ושימושי מתחת למושב הנוסעים הכפול מלפנים. המאפיין האהוב עלי ביותר בקיץ הוא תא הכפפות המקורר ששומר על המשקה שלי צונן בשעה שמיזוג האוויר עובד. מחזיקי הכוסות בדלתות מימין ומשמאל מעוצבים באופן כל כך מוצלח, שאפילו אם אני נאלץ לבצע תמרון התחמקות פתאומי, שום דבר לא נשפך".  

פולקסווגן קראפטר - תא נהג נוח, איכותי, מרווח ומאובזר

שימושי להפליא: המשרד הנייד שלי.

"פולקסווגן קראפטר החדש עוזר לי אפילו לטפל בניירת בזמן שאני עובד. את המושב האמצעי, בגרסה בעלת מושב נוסעים כפול מלפנים, ניתן להפוך לשולחן עבודה בתנועה מהירה אחת. תאורת LED מספקת שפע של אור, את כל המסמכים אני שומר בשני תאים ייעודיים בגג הרכב, ואת הטלפון החכם אני מטעין בעזרת שקע USB או באחד משקעי ה-12V הפזורים בסביבת הנהג, ואת המחשב הנייד אני מטעין באמצעות שקע 1,3230V הממוקם מתחת למושב הנהג".

טייסי משנה אמינים: מערכות הסיוע לנהג

"אני מוביל בעיקר מטענים שבירים כך שאני מודע היטב לחשיבותם של 20 מערכות הבטיחות והסיוע לנהג האופציונליות שיש בפולקסווגן קראפטר. מערכת להתרעה על התנגשות מלפנים ומערכת המיגון הצידי1 יעילות במיוחד בעת נהיגה בתוך העיר. מערכת המיגון הצידי מתריעה ויזואלית וקולית במידה ואני מתקרב יתר על המידה למכשולים בדרך. גם מערכת סייען החניה1 עוזר מאד ומאפשר לי להחנות את הקראפטר גם במקומות חניה קטנים וצפופים".

חדש לגמרי, וכבר מוביל

ישנן סיבות רבות לבחור בפולקסווגן קראפטר החדש.

חסכוני במיוחד

חסכוני במיוחד.

סביבת הנהג הטובה ביותר

סביבת הנהג הטובה ביותר.

מגוון רחב של מערכות הנעה

מגוון רחב של מערכות הנעה.

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון מטען

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון המטען.

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג.

הטענה נוחה

הטענה נוחה

אנחנו מבינים בעבודה שלנו. וגם בעבודה שלך.

הדרישות מרכב מסחרי עשויות להיות ייחודיות ושונות מאוד בענפים שונים. אבל בגלל שפולקסווגן קראפטר החדש פותח תוך שיתוף פעולה עם הנהגים העתידיים שלו, הצלחנו להתאים אותו באופן מושלם לדרישות ולאתגרים של ענפים שונים, ובהם גם לתחום שלך.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין