רכבי שירות

פולקסווגן קראפטר למטרת רכבי שירות

"אני זקוק למרחב גדול מספיק ברכב השירות שלי, וגם לקשר טוב עם משרדי החברה"

ינס פריז, טכנאי מתח גבוה

הקראפטר החדש – הבחירה הטובה עבורי

פולקסווגן קראפטר - רצפה אוניברסלית

בסיס מוצק למידוף וליחידות אחסנה שאני זקוק להם על בסיס יומיומי.

פולקסווגן קראפטר - תאורת LED

מערכת תאורת ה-LED הופכת את תא המטען לסדנה מושלמת. הנורות ממוקמות בצורה אידאלית ומספקות את התאורה הנדרשת.

פולקסווגן קראפטר - שקע 230V

שקע 230V ממוקם ליד מושב הנהג ומאפשר לי להטעין את סוללות הכלים הניידים בעת נסיעה.

מוכן לכל משימה: תא המטען.

"התחלתי להשתמש בקראפטר החדש שלי רק לפני כמה ימים ואני כבר מתרשם ממנו עד מאוד. הצלחתי להעביר מדפים ויחידות אחסנה מהרכב הישן שלי לקראפטר בקלות ובמהירות. הרצפה האוניברסלית1,3 היא חידוש  אמיתי. הודות לחריצים המקוריים ומערך החורים הייעודי המותאם לברגי M6, יכולתי להתאים את תא המטען של הקראפטר לרכב השירות שלי כהרף עין. בתום חוזה החכירה שלי, אוכל לשלוף בחזרה את הכול במהירות ומבלי להותיר דבר מאחור".

ויהי אור: תאורת LED בתא המטען.

"תאורת ה-1,3LED בתא המטען של הקראפטר החדש מהווה קפיצת דרך של ממש בהשוואה לתאורה המקובלת בתאי מטען של וואנים גדולים. הנורות ממקומות באופן אידאלי כך שכל פינה בסדנה שלי מוארת באופן מושלם. הנורות גם כמעט ואינן פולטות חום כלל, דבר חשוב בסדנה ניידת או ברכב שירות. בנוסף, הנורות מוטמעות בתוך תקרת הרכב ואינן בולטות או מסנוורות.

המשרד המושלם: תא הנהג.

"אפילו טכנאי שירות לא יכולים להתחמק לחלוטין מניירת ועבודה משרדית, אבל תא הנהג של הקראפטר החדש הוא המקום המושלם לעשות גם אותן. בתנועה מהירה אחת, המושב המרכזי בגרסה בעלת שלושה מושבים מלפנים, הופך לשולחן עבודה עם מקום לעט ומחזיק כוסות. מנורת LED מספקת לי את כול האור שאני זקוק לו כדי לקרוא ולכתוב. אני יכול להטעין את הטלפון החכם שלי בעזרת שקע USB, אחד משקעי ה-12V או באמצעות שקע 1,3230V שמתחת למושב הנהג, ואת כל הקלסרים וספרי ההדרכה שלי אני מאחסן בתא ייעודי בתקרת הרכב. אני יכול להיות בטוח שהם גם יישארו שם, מאחר ותא האחסון עוצב במיוחד כדי לוודא שתוכנו לא ייפול, גם בעת האצה או פנייה. אין גם סכנה שאשכח משהו בתאי האחסון וזאת מאחר ויש בהם חריצים ייעודיים שמאפשרים לראות מה יש בתוכם".

"תמיד נחמד כשמחכה לך משקה קר ביום קיץ חם, והודות למערכת מיזוג האוויר ולתא הכפפות המקורר, תמיד יש אחד כזה שמחכה לי כשאני חוזר לרכב".

טייסי משנה עירניים: מערכות סיוע לנהג.

"מאחר ואני נוהג הרבה בלילה, אני מעריך מאוד את העובדה שלפולקסווגן קראפטר החדש יש יותר מ-1,320 מערכות בטיחות וסיוע לנהג. כל מי שנהג אי פעם בוואן גדול יספר לכם כמה קל לפספס עצמים גדולים בצידי הרכב בשעת תמרון. עכשיו אני לא מפספס דבר שכן מערכת המיגון הצידי1 מבוססת הרדאר מספקת לי התראה וויזואלית וקולית אם אני מתקרב יתר על המידה למחסומים, להולכי רגל, לרוכבי אופניים או לכלי רכב אחרים".

פולקסווגן קראפטר - מראות צד מתחממות

ראות טובה: מראות צד מתחממות.

"כטכנאי שירות, אני עובד סביב השעון, כך שעבורי זה נהדר שמראות הצד בקראפטר החדש מוצעות עם מערכת חימום. מערכת זו מבטיחה לי ראות מצויינת של מה שמתרחש מאחור בכל תנאי מזג אוויר. בעונת החורף, פעמים רבות אני אני עובד בתנאי קור וסערה כדי לוודא שהלקוחות שלי יחוברו לרשת החשמל במהירות".

"אני אוהב גם את הפרטים הקטנים שיש בקראפטר. למשל, גלגל ההגה קטום בחלקו התחתון המקל על הכניסה והיציאה ממושב הנהג, מאפשר מרחב גדול יותר ונותן גם תחושה ספורטיבית. העובדה שיש לי משענות יד בשני הצדדים היא משהו שאני מעריך במיוחד לא ארצה לוותר עליו יותר – זה הופך את הדברים לנוחים הרבה יותר".

חדש לגמרי, וכבר מוביל

ישנן סיבות רבות לבחור בפולקסווגן קראפטר החדש.

חסכוני במיוחד

חסכוני במיוחד.

סביבת הנהג הטובה ביותר

סביבת הנהג הטובה ביותר.

מגוון רחב של מערכות הנעה

מגוון רחב של מערכות הנעה.

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון מטען

האפשרויות הטובות ביותר לעיגון המטען.

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג

מערכות מתקדמות לסיוע לנהג.

הטענה נוחה

הטענה נוחה

אנחנו מבינים בעבודה שלנו. וגם בעבודה שלך.

הדרישות מרכב מסחרי עשויות להיות ייחודיות ושונות מאוד בענפים שונים. אבל בגלל שפולקסווגן קראפטר החדש פותח תוך שיתוף פעולה עם הנהגים העתידיים שלו, הצלחנו להתאים אותו באופן מושלם לדרישות ולאתגרים של ענפים שונים, ובהם גם לתחום שלך.

לתיאום פגישה

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הפרטים ונציג פולקסווגן מסחריות ישמח לעמוד לרשותכם

X*
X*
X*
X
X*
X
X*
X

הטופס נשלח בהצלחה

יש למלא את השדות המסומנים בערך תקין